Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Meral Akşener: Cumhurbaşkanl
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Halk TV canlı yayınında gündeme
Kuzey Irak'tan acı haber... 1
Irak’ın kuzeyinde Pençe Yıldırım Operasyonu kapsamında Tepe Üs Bölgesi
Davutoğlu’ndan dikkat çeke
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sivas ziyaretinin ikinci gün
Alevileri hedef alan öğretme
Ankara'nın Mamak ilçesinde bir okulda meydana gelen ve basına da intikal eden
En çok değer kaybeden para b
TL, Arjantin Peso'sunu geride bıraktı; dolar karşısında en çok değer kayb
EKÞÝOÐLU'NDAN MARKALI KONUT

EKÞÝOÐLU'NDAN MARKALI KONUT

  Bu haber 19 Ekim 2011, Carsamba 07:40:18 eklenmitir.
EKÞÝOÐLU\'NDAN MARKALI KONUT Ekþioðullarý Grup’un yan kuruluþu olan EGMA Gayrimenkul Geliþtirme ve Yatýrým Þirketi, AQUILA Kartal projesi ile lüks konut sektörüne girdi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Bu güne kadar katlý kavþak projelerinden baraj ve sulama projelerine, otoyol yapýmýndan toplu konut üretimine kadar ulusal ve uluslararasý çeþitli projelerin yapýmýný üstlenen Ekþioðullarý Grup’un yan kuruluþu olan EGMA Gayrimenkul Geliþtirme ve Yatýrým Þirketi, AQUILA Kartal projesi ile lüks konut sektörüne girdi. Proje E-5 üzerinde Kartal ve Pendik ilçelerinin orta noktasýnda 13 bin 800 metrekare alan üzerinde yükselecek. AQUILA Kartal, 31 konut katý, 4 loft katý, 1 teknik kat, 1 sosyal kat ve 2 otopark katý olmak üzere toplam 39 kattan oluþacak. Projede büyüklükleri 90 ila 220 metrekare arasýnda deðiþen 300 adet rezidans, 7 adet penthouse ve 4 adet loft daire yer alacak. 18 ayda bitirilmesi planlanan evlerinmetrekare fiyatlarý ise 2 bin 500 liradan baþlýyor ve 4 bin 500 liraya kadar çýkýyor.

Ýsteyen mobilyalý alacak

AQUILA Kartal projesinde müþterilere mobilyalý satýþ seçeneði de sunuluyor. Sosyal donatýlar arasýnda isekoþuveyürüyüþ parkurlarý, çocuk oyun alanlarý, açýk ve kapalý havuzlarý, fitness, sauna ve spa merkezi, kafeterya, restoranlar, market ve maðazalar yer alýyor.

5 bin konut yapacak

Ekþioðullarý Grup Yönetim Kurulu Baþkaný Hasan Ekþi, þirket olarak Anadolu yakasýna markalý konut yatýrýmlarýnýn devam edeceðini söyledi. Ýlk markalý konut projesine Kartal’da start veren Hasan Ekþi, 5 yýl içinde Anadolu yakasýna 5 bin markalý konut yapmayý planlýyor

BOÐAÇ YÜZGÜL / ÝNES KÝREMÝTÇÝ / EGEMEN GAZETESÝ / BALKAN HABER AJANSI(BAHA)

 

 

Bir firma düþünün; þirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanýnýzda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaþtýrsýn...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; ayný daðýtým aðý ile, ulaþacaðý yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaþmasýný saðlasýn...Yine yetmesin, her türlü web tasarýmýnýzý; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaþsýn, yeni doðacak ekranýnýza siz bile þaþýrýn...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarýnýzda; yine oldukça profesyonel bir mantýk ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacýnýzý da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir þirket, olsa olsa; genç ve giriþimci iþadamý Yaþar Karakelle'nin yönetim kurulu baþkanlýðýný yaptýðý YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.com

 ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.