Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Meral Akşener: Cumhurbaşkanl
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Halk TV canlı yayınında gündeme
Kuzey Irak'tan acı haber... 1
Irak’ın kuzeyinde Pençe Yıldırım Operasyonu kapsamında Tepe Üs Bölgesi
Davutoğlu’ndan dikkat çeke
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sivas ziyaretinin ikinci gün
Alevileri hedef alan öğretme
Ankara'nın Mamak ilçesinde bir okulda meydana gelen ve basına da intikal eden
En çok değer kaybeden para b
TL, Arjantin Peso'sunu geride bıraktı; dolar karşısında en çok değer kayb
BLACKBARY'DAN BÝR AÇIKLAMA DAHA

BLACKBARY'DAN BÝR AÇIKLAMA DAHA

  Bu haber 14 Ekim 2011, Cuma 11:15:54 eklenmitir.
BLACKBARY\'DAN BÝR AÇIKLAMA DAHA Blackberry akýllý telefonlarýnýn üreticisi Kanada'nýn Research in Motion (RIM) þirketi, milyonlarca kullanýcýsýnýn üç gün boyunca e-posta ve internet hizmeti alamamasýna yol açan teknik sorunun ardýndan, bu sabahtan itibaren Avrupa, Ortadoðu, Afrika ve Hindistan'da verilen hizmette "belirgin bir iyileþme" saðlandýðýný bildirdi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Blackberry akýllý telefonlarýnýn üreticisi Kanada'nýn Research in Motion (RIM) þirketi, milyonlarca kullanýcýsýnýn üç gün boyunca e-posta ve internet hizmeti alamamasýna yol açan teknik sorunun ardýndan, bu sabahtan itibaren Avrupa, Ortadoðu, Afrika ve Hindistan'da verilen hizmette "belirgin bir iyileþme" saðlandýðýný bildirdi.

RIM tarafýndan Londra'da yayýmlanan açýklamada, "Bugün saat 06.00'dan (TSÝ 08.00) itibaren Avrupa, Ortadoðu ve Afrika ile Hindistan'da verilen tüm hizmette belirgin bir iyileþme saðlandý" denildi.

Þirket, hizmetin yeniden eskisi gibi saðlanabilmesi ve arýzanýn tekrarlanmamasý için "gece ve gündüz" çalýþmanýn sürdürüleceðini belirtti.

RIM, dün gece yaptýðý açýklamada, Avrupa'daki bir arýzanýn yol açtýðý veri týkanmasý yüzünden, dünyanýn geri kalanýna veriler aktýðý için sorun oluþtuðunu belirterek, dünya aðýný etkileyen arýzanýn biliþim korsanlýðýndan kaynaklanmadýðýna iþaret etti.

Blackberry kullanýcýlarý, üç gün süreyle SMS ile internet tarayýcý hizmetinden faydalanamamýþ, ancak telefon özelliðini kullanabilmiþlerdi.

 

 

Bir firma düþünün; þirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanýnýzda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaþtýrsýn...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; ayný daðýtým aðý ile, ulaþacaðý yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaþmasýný saðlasýn...Yine yetmesin, her türlü web tasarýmýnýzý; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaþsýn, yeni doðacak ekranýnýza siz bile þaþýrýn...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarýnýzda; yine oldukça profesyonel bir mantýk ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacýnýzý da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir þirket, olsa olsa; genç ve giriþimci iþadamý Yaþar Karakelle'nin yönetim kurulu baþkanlýðýný yaptýðý YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.com



ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.