Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Meral Akşener: Cumhurbaşkanl
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Halk TV canlı yayınında gündeme
Kuzey Irak'tan acı haber... 1
Irak’ın kuzeyinde Pençe Yıldırım Operasyonu kapsamında Tepe Üs Bölgesi
Davutoğlu’ndan dikkat çeke
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sivas ziyaretinin ikinci gün
Alevileri hedef alan öğretme
Ankara'nın Mamak ilçesinde bir okulda meydana gelen ve basına da intikal eden
En çok değer kaybeden para b
TL, Arjantin Peso'sunu geride bıraktı; dolar karşısında en çok değer kayb
ADNAN ECEVÝÞ'E ZOR GÖREV

ADNAN ECEVÝÞ'E ZOR GÖREV

  Bu haber 11 Ekim 2011, SALI 22:00:15 eklenmitir.
ADNAN ECEVÝÞ\'E ZOR GÖREV Ulusal ve uluslararasý pek çok baþarýya imza atmýþ, Türk Telekom iþtiraki olan Müþteri Hizmetleri ve Çaðrý Merkezi þirketi AssisTT, hýzlý büyüyen kadrosu ve iþ hacmi doðrultusunda Adnan Eceviþ’i Ýnsan Kaynaklarý Direktörü olarak atadý.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ulusal ve uluslararasý pek çok baþarýya imza atmýþ, Türk Telekom iþtiraki olan Müþteri Hizmetleri ve Çaðrý Merkezi þirketi AssisTT, hýzlý büyüyen kadrosu ve iþ hacmi doðrultusunda Adnan Eceviþ’i  Ýnsan Kaynaklarý Direktörü olarak atadý.

 

Adnan ECEVÝÞ, Lisans eðitimini Marmara Üniversitesi Ýletiþim Fakültesi’nde tamamladýktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi’nde Ýletiþim alanýnda yüksek lisans eðitimi aldý.

Kariyerine, 2004 yýlýnda Türksat A.Þ.’de Halkla Ýliþkiler Uzmaný olarak baþlayan Eceviþ, ayný kurumda sýrasý ile 2008 yýlýnda Basýnla Ýliþkiler Müdürü ve 2009-2011 yýllarý arasýnda ise Müþteri Ýliþkileri Direktörü olarak görev yaptý.

 

AssisTT’in global boyutta ve sektöründe öncü bir þirket, teknoloji, piyasa ve iletiþim alanlarýnda yol gösterici bir temsil noktasýnda olmasýný saðlamak hedefi ile göreve baþlayan Adnan Eceviþ, 01.08.2011 tarihi itibari ile baþladýðý görevinde þirketin tüm Ýnsan Kaynaklarý uygulamalarýndan sorumlu olacak. Adnan Eceviþ evli ve iki çocuk babasýdýr.

 

 

Bir firma düþünün; þirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanýnýzda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaþtýrsýn...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; ayný daðýtým aðý ile, ulaþacaðý yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaþmasýný saðlasýn...Yine yetmesin, her türlü web tasarýmýnýzý; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaþsýn, yeni doðacak ekranýnýza siz bile þaþýrýn...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarýnýzda; yine oldukça profesyonel bir mantýk ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacýnýzý da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir þirket, olsa olsa; genç ve giriþimci iþadamý Yaþar Karakelle'nin yönetim kurulu baþkanlýðýný yaptýðý YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.comETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.