Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİN
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Ulusal basının gündeminden bir türlü düşmek bilmiy
Polimetre son anket sonuçların
Polimetre’nin yaptığı son anket sonuçlarına göre AKP’nin oy oranında ciddi bir d
Türkiye yurt dışından saman it
AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin grup toplantısında Türkiye'nin saman ith
Ceren Damar cinayeti davasında
Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisiyken 2 Ocak 2019'da
Başkanlık sistemine destek yar
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine destek verenlerin yarısının pişman olduğunu s
INTEL GRUPANYA'YI SEÇTİ

INTEL GRUPANYA'YI SEÇTİ

  Bu haber 11 Ekim 2011, SALI 18:01:10 eklenmiştir.
INTEL GRUPANYA\'YI SEÇTİ Intel Capital Türkiye’de e-ticaretin geleceğine yatırım yapıyor...

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Intel Capital Türkiye’nin lider sosyal ticaret şirketi Grupanya’ya yatırımını duyurdu. Intel Capital bu yatırımla Türkiye’ye güçlenerek artan  bağlılığını ortaya koyuyor.

Intel’in global yatırım kuruluşu Intel Capital, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret şirketi Grupanya’ya yatırım yaptığını duyurdu. Sosyal medya ve e ticareti bir araya getiren yenilikçi yaklaşımıyla Grupanya Türkiye’de sosyal ticaretin gelişiminde lider rol üstleniyor. Intel Capital, sağlayacağı finansal desteğin yanı sıra geniş teknoloji birikim ve deneyimiyle Grupanya’nın yeni yetenekler geliştirmesine ve hizmetler sunmasına da yardımcı olacak.

Konuyla ilgili olarak, Point Otel The Barbaros'ta düzenlenen basın toplantısında konuşan Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Intel’in 13 yıldır Türkiye’de pazarı büyütmek için faaliyetlerini yoğun biçimde sürdürdüğünü, devlet kurumları ve özel sektördeki şirketlerle yakın işbirliği içinde olduğunu belirtti. Aydın, Intel Capital’in son bir yılda sadece birkaç ay arayla duyurduğu iki yeni yatırımının Türkiye’nin teknoloji ve internet şirketlerinin başarılarını bir kez daha ortaya koyduğunu vurguladı. Günümüzde bilgi teknolojilerinin ve internetin ekonominin önemli çarklarından biri haline geldiğini kaydeden Aydın, bu alanların gelişmesi için çaba ve yatırımların sürmesi gerektiğini kaydetti.

Kullanıcılara her gün yeni fırsatlar sunan sosyal ticaret sitelerinin dünyanın her yerinde artık hayatı yönlendirdiğine dikkat çeken Intel Capital Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Yatırım Direktörü Feroz Sanaulla, son dönemde Türkiye’de de bu alanda çok başarılı şirketler ortaya çıktığını belirtti. Grupanya’nın başarılı iş modelinin, kurulduğu günden bu yana gösterdiği başarılı performansın ve sosyal ticaret alanındaki vizyonunun Intel Capital’in yatırım kararında etkili olduğunu kaydeden Sanaulla, “Online ve geleneksel perakende dünyaları arasında işbirliğini geliştiren ve her iki tarafa da fayda sağlayan örnek projeleri ile Türkiye’de bu alanda öncülük eden Grupanya ile işbirliğimizden büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de yenilikçi teknoloji şirketlerine yatırımlarımızı, teknolojinin gelişmesi ve bilişim sektörünün büyümesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerinde bulundu.

Grupanya Genel Müdürü Esra Sertoğlu da, dünyanın en vizyoner ve yenilikçi teknoloji şirketlerinden biri olan Intel tarafından stratejik olarak desteklenmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Sertoğlu, “Intel Capital’in desteği ile Grupanya olarak vizyonumuzu daha hızlı gerçekleştirme şansı bulacağımıza inanıyorum. Finansal desteğin ötesinde, Intel Capital ile birlikte çalışarak aynı zamanda kurumsal kültürümüzü Intel’in işe benzersiz bakışı ve sosyal değerleri ile zenginleştirmeyi umuyoruz” diye konuştu. Grupanya’nın sadece online grup satın alma şirketi olmadığını da vurgulayan Sertoğlu “Grupanya sosyal grupların etkileşimini teşvik eden, sonradan toplu satın alma fırsatına dönüşen bir sinerji yaratan bir şirket. İş modelimiz hem tüketiciler hem de katılan orta ölçekli kurumlar için değer yaratıyor. Öte yandan yeni şirketlerin büyümesini de hızlandırıyoruz. Platformumuz birlikte çalıştığımız şirketler tarafından aynı zamanda etkili bir pazar araştırma ve reklam kanalı olarak görülüyor” şeklinde konuştu.
 

 

BOĞAÇ YÜZGÜL / EGEMEN GAZETESİ / BALKAN HAEBR AJANSI

 

 

 

 

 

Bir firma düşünün; şirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanınızda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaştırsın...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; aynı dağıtım ağı ile, ulaşacağı yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaşmasını sağlasın...Yine yetmesin, her türlü web tasarımınızı; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaşsın, yeni doğacak ekranınıza siz bile şaşırın...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarınızda; yine oldukça profesyonel bir mantık ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacınızı da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir şirket, olsa olsa; genç ve girişimci işadamı Yaşar Karakelle'nin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.com


 ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.