Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
14 emekli amiral 'yaşadıklar
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 103 emekli amiralin 'Montrö ve sarıkl
103 emekli amiralin bildirisin
103 emekli amiral bildirisine ilişkin soruşturma kapsamında ifadeye çağrıl
Fahrettin Koca'dan kritik değ
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu sonrası açıklama yaptı. Koca,
300 kişilik kadroya 35 bin ki
Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (ÇAYKUR) Rize, Trabzon, Artvin ve
Ayhan: "Aziz hemşehrilerimin
Sivas Valisi Salih Ayhan Ramazan nedeniyle bir mesaj yayınladı.
CHP, Sivas’ta bölge toplantýsýný gerçekleþtirdi: Hedef iktidar

CHP, Sivas’ta bölge toplantýsýný gerçekleþtirdi: Hedef iktidar

  Bu haber 25 Subat 2021, Persembe 15:58:40 eklenmitir.
CHP, Sivas’ta bölge toplantýsýný gerçekleþtirdi: Hedef iktidar Cumhuriyet Halk Partisi, bölge toplantýlarýna Sivas’ta devam etti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Baþkan Yardýmcýsý Oðuz Kaan Salýcý’nýn katýldýðý ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odasý’nda (STSO) gerçekleþtirilen toplantýya CHP Parti Meclisi Üyeleri Umut Akdoðan, Gizem Özcan, Semra Dinçer, Ali Rýza Erbay, Yozgat Milletvekili Ali Keven, Kadýn Kollarý Genel Baþkan Yardýmcýsý Aliye Timisi Ersever, Genel Baþkan Baþdanýþmaný Veli Özdemir, Ankara Büyükþehir Belediyesi Baþkanvekili Sercan Çýðgýn da bulundu. Toplantýda ev sahibi Sivas Ýl Baþkaný Yýlmaz Coþkun ve Parti Meclisi Üyesi Sivas Milletvekili Ulaþ Karasu’nun yaný sýra Tokat Ýl Baþkaný Çaðdaþ Kurtgöz, Erzincan Ýl Baþkaný Ayhan Doðan, Yozgat Ýl Baþkaný Abdullah Yaþar, ilçe baþkanlarý ve il yönetimlerinden de katýlým gerçekleþti.

ÝL BAÞKANI COÞKUN: ZAFER ÝNANANLARINDIR

Toplantýnýn açýlýþ konuþmasýný yapan Sivas Ýl Baþkaný Yýlmaz Coþkun son dönemde Sivas Ýl Baþkanlýðý’nýn yaptýðý çalýþmalara iliþkin bilgi verdi.

Sivas esnafýnýn can çekiþtiðini ifade eden Coþkun, “Sivas cadde ve sokaklarýndaki vatandaþlarýmýz, Türkiye’nin gerçek gündemleri olan iþsizlik, ekonomi, barýþ ve huzurun CHP iktidarý ile çözüleceðini söylüyor. Bu sorunlara yönelik politika ve çözüm noktalarý üreteceðiz” ifadelerini kullandý.

Konuþmasýnda CHP Sivas Ýl Yönetiminin ilk günden beri canla, baþla çalýþtýðýný belirten Coþkun, çalýþmaya ve üretmeye yorulmadan devam edeceklerini vurguladý. “Bizler Sivas’ta il baþkanlýðý, ilçe örgütlerimiz ve milletvekilimiz ile bir uyum içerisinde partimizi iktidara taþýmak için çalýþmalarýmýzý canla baþla devam ettiriyoruz” diyen CHP Sivas Ýl Baþkaný Yýlmaz Coþkun, pandemi döneminde gerçekleþtirilen parti çalýþmalarýndan da bahsetti. CHP Ýl Örgütü’nün pandemiye raðmen Sivas’ta hiç durmadan çalýþtýðýna dikkat çeken Coþkun, “Gerek sahada, gerek arka planda halka hizmet eden tüm örgüt emekçilerine teþekkür ediyorum. Ýnançla çalýþtýk, çalýþmaya da devam edeceðiz. Zafer, inanlarýndýr” ifadelerini kullandý.

KARASU: KUVAYÝ MÝLLÝYE RUHU SÝVAS’TA YAÞIYOR

Ýl Baþkaný Yýlmaz Coþkun’un ardýndan söz alan CHP Parti Meclisi Üyesi ve Sivas Milletvekili Ulaþ Karasu, Sivas’ýn cumhuriyetin temellerinin atýldýðý þehir olduðunu söyledi.

Sivas’ýn cumhuriyete 108 gün ev sahipliðini yaptýðýný kaydeden Karasu, ‘’Bizler, bu bilinçle Sivas’ta çalýþmalarýmýza devam ediyor. Milli Mücadele’nin en önemli noktalarýndan biri olan Sivas’ta cumhuriyetin ve kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden gitmeyi sürdürüyoruz’’ dedi.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.