Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
14 emekli amiral 'yaşadıklar
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 103 emekli amiralin 'Montrö ve sarıkl
103 emekli amiralin bildirisin
103 emekli amiral bildirisine ilişkin soruşturma kapsamında ifadeye çağrıl
Fahrettin Koca'dan kritik değ
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu sonrası açıklama yaptı. Koca,
300 kişilik kadroya 35 bin ki
Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (ÇAYKUR) Rize, Trabzon, Artvin ve
Ayhan: "Aziz hemşehrilerimin
Sivas Valisi Salih Ayhan Ramazan nedeniyle bir mesaj yayınladı.
ÝGDAÞ'tan 16 milyon Ýstanbulluya müjde

ÝGDAÞ'tan 16 milyon Ýstanbulluya müjde

  Bu haber 25 Ocak 2021, Pazartesi 18:40:51 eklenmitir.
ÝGDAÞ'tan 16 milyon Ýstanbulluya müjde 16 milyon Ýstanbulluya güvenli gaz arzý saðlayan ÝGDAÞ, yeni kampanyasý ile fatura borcu olan abonelerine nefes aldýrýyor. Kampanya çerçevesinde, gecikmiþ fatura borçlarý için 10 taksite kadar ödeme fýrsatý sunuluyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenler 31 Mart 2021 tarihine kadar baþvuruda bulunabilecek.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

35 yýllýk kurumsal deneyimiyle Ýstanbullulara hizmet veren ÝGDAÞ, COVID-19 pandemi sürecinde ödeme güçlüðü çeken abonelerini rahatlatacak bir kampanya baþlattý. ÝGDAÞ’ýn gecikmiþ fatura borçlarýný 10 aya kadar taksitle ödeme imkâný veren kampanyasý, zorlu pandemi koþullarýnda abonelerine nefes aldýracak…

Kampanyayla birlikte, gecikmiþ fatura borçlarýna vade farký olmaksýzýn kredi kartýyla 10 taksitte ödeme imkâný getiriliyor. Nakit ödeme yapmak isteyenlere de yine vade farký olmaksýzýn 4 taksitte ödeme fýrsatý sunulan kampanyadan faydalanmak için, 31 Mart 2021 tarihine kadar baþvuruda bulunulabilecek.

Kampanya hakkýnda bilgi veren ÝGDAÞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent ÖZMEN, 2021 yýlýnýn ilk kampanyasýnda, özellikle pandemi nedeniyle ödeme güçlüðü çeken abonelerine destek olmayý amaçladýklarýný belirtti. Devamla ÖZMEN, “Bu kampanya ile evsel ya da ticari tüketim yapan tüm abonelerimizin doðal gaz ihtiyacýný kesintisiz saðlayabilmesini; abonelerimizin varsa birikmiþ borç yükünü rahatlýkla ödeyebilmelerini hedefliyoruz” dedi.

Kampanyadan son ödeme tarihi 25 Aralýk 2020 ve öncesine ait, daha önce yapýlandýrma konusu olmamýþ en az iki gecikmiþ faturaya sahip abonelerle, son ödeme tarihi 1 Kasým 2020 tarihinden önce olan bir faturasý ödenmemiþ tüm aboneler faydalanabilecek.

Kampanya þartlarýný taþýyan ve kredi kartý ile ödeme yapmak isteyen aboneler, ana para ve kampanyaya giriþ tarihlerine kadarki gecikme bedellerini, herhangi bir vade farký, ilave ücret ya da komisyon olmadan 10 taksitte ödeyebilecek.
Gecikmiþ borçlarýný nakit olarak ödemek isteyenler ise kampanyaya giriþ tarihine kadarki gecikme bedelini peþinatla birlikte ödemek kaydýyla, borçlarýný 4 taksit halinde ve vade farký olmaksýzýn ödeyebilecek.

ÝGDAÞ olarak altyapý alanýndaki yatýrýmlar ve yeniliklerle abonelerine 7/24 güvenli gaz arzý saðladýklarýný, böylece Ýstanbullularýn yaþam kalitesini yükselttiklerini ifade eden ÝGDAÞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent ÖZMEN; gecikmiþ fatura borcu bulunan aboneleri kampanyadan faydalanmaya davet etti.

Ýþlemlerinizi ÝGDAÞ Vezneleri - www.internetsubesi.igdas.istanbul - ÝGDAÞ Mobil, iþlem noktalarýndan gerçekleþtirebilirsiniz.
 ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.