Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Erdoğan: Fahiş fiyatların
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Enflasyonun yol açtığı zorlukları biliyoruz. Raf
TransAnatolia Heyecanı Sivas
Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük ve zorlu yarışlarından b
Sivas'ta 2021-2022 Eğitim-Ö
2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı Lüt
Uluslararası kuruluştan fla
Uluslararası Finans Enstitüsü (IIF), Merkez Bankası'nın beklenen faiz indir
Saparbekuly'tan Eken'e ziyaret
Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçisi Abzal Saparbekuly ve beraberindeki heyet,
Ýstanbul için kar uyarýsý: Öðleden sonraya dikkat!

Ýstanbul için kar uyarýsý: Öðleden sonraya dikkat!

  Bu haber 17 Ocak 2021, Pazar 11:08:08 eklenmitir.
Ýstanbul için kar uyarýsý: Öðleden sonraya dikkat! Ýstanbul'da uzun süredir beklenen kar yaðýþý, bazý ilçelerde gece boyunca devam etti. Meteoroloji'den yapýlan son dakika uyarýsýnda da Marmara bölgesi için yoðun kar yaðýþý uyarýsý yapýldý. Ýstanbul'da öðle saatlerine kadar il genelinde, öðleden sonra Anadolu yakasýnda kuvvetli ve yer yer yoðun olmak üzere aralýklý kar yaðýþý bekleniyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yapýlan son deðerlendirmelere göre, Marmara'nýn batýsý, Kýyý Ege ve Antalya dýþýnda bütün bölgelerin yaðýþlý geçeceði tahmin ediliyor. Akdeniz kýyýlarý, Güneydoðu Anadolu, Orta ve Doðu Karadeniz kýyýlarýnda yaðmur ve saðanak, yaðýþ alan diðer yerlerde karla karýþýk yaðmur ve kar þeklinde olmasý beklenen yaðýþlarýn Marmara'nýn doðusu, Batý Karadeniz, Doðu Anadolu'nun güney ve batýsý, Gümüþhane, Tokat, Sivas, Kütahya, Çankýrý, Balýkesir'in doðusu, Kahramanmaraþ'ýn yüksekleri ve Toroslar mevkii ile sabah saatlerinde Ankara ve Eskiþehir'in kuzey kesimlerinde kuvvetli ve yer yer yoðun kar, Doðu Akdeniz, Güneydoðu Anadolu'nun batýsý, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin kýyýlarý, Batman, Siirt ve Mardin çevrelerinde kuvvetli yaðmur ve saðanak þeklinde olacaðý tahmin ediliyor. Bu sabah ve özellikle gece saatlerinde Marmara ile kuzey, iç ve doðu kesimlerde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayý bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüðü'nden alýnan tahminlere göre, hava sýcaklýðý kuzey, iç ve batý kesimlerde azalmaya devam ederek, ülke genelinde mevsim normalleri altýnda seyredecek. Rüzgar ise genellikle güney ve güneydoðu, yurdun kuzeybatý kesimlerinde kuzey ve kuzeybatý yönlerden hafif, ara sýra orta kuvvette, Marmara, Batý Karadeniz ve Doðu Karadeniz'in iç kesimlerinde kuvvetli yer yer kýsa süreli fýrtýna (40-90 km/sa) þeklinde esecek.

Buzlanma ve don olayýna karþý uyaran Meteoroloji'den yapýlan açýklama þöyle:

''Yoðun kar yaðýþýna, buzlanma ve don olayýna, rüzgar ve fýrtýnaya Dikkat!
Hava sýcaklýðý: Kuzey, iç ve batý kesimlerde azalmaya devam edeceði ve ülkemiz genelinde mevsim normalleri altýnda seyredeceði tahmin ediliyor.
Rüzgarýn; Marmara, Batý Karadeniz ve Doðu Karadeniz'in iç kesimlerinde kuvvetli yer yer kýsa süreli fýrtýna (40-90 km/sa) þeklinde esmesi beklendiðinden oluþabilecek olumsuzluklara (ulaþýmda aksamalar vb) karþý dikkatli ve tedbirli olunmalýdýr!
Bu sabah ve özellikle gece saatlerinde Marmara ile kuzey, iç ve doðu kesimlerde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayý beklendiðinden yaþanabilecek olumsuz þartlara (ulaþýmda aksamalar vb) karþý dikkatli ve tedbirli olunmalýdýr!''ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.