Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Sivassporun 10. beraberligi...
Sivassporun 10. beraberligi...
Iran gazi kesti, elektrik fiya
iran gazi kesti, elektrik fiyati uctu
Aslanin 2021-2022 Egitim-Ogret
Aslanin 2021-2022 Egitim-Ogretim Yili Yariyil Mesaji
Sivas Baskanlar Kurulundan inc
Sivas Baskanlar Kurulundan inceleme
Benzine de tarihi zam
Benzine de tarihi zam
SÝVAS CUMHURÝYET ÜNÝVERSÝTESÝ ÜST YÖNETÝMÝNE 3. ÝLAHÝYATÇI ATANDI…

SÝVAS CUMHURÝYET ÜNÝVERSÝTESÝ ÜST YÖNETÝMÝNE 3. ÝLAHÝYATÇI ATANDI…

  Bu haber 19 Agustos 2020, Carsamba 02:19:53 eklenmitir.
SÝVAS CUMHURÝYET ÜNÝVERSÝTESÝ ÜST YÖNETÝMÝNE 3. ÝLAHÝYATÇI ATANDI… 17.08.2015 tarihinden Bozok Üniversitesine Rektör Yardýmcýsý olarak atanan Prof.Dr.Kadir Özköse’nin Aralýk 2017 tarihinde görev süresi bitmeden, sonlandýrýlarak kadrosunun bulunduðu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Ýlahiyat Fakültesine dönmüþtü.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sadece bir buçuk yýl Yozgat Bozok Üniversitesinde görev yapan Prof.Dr.Kadir Özköse dün itibaren Sivas Cumhuriyet Üniversitesine eþ dost akraba saltanatýyla 4 yýlý geçirdiði kamuoyunda ifade edilen Rektör, "akrabamýz diye aç mý kalsýnlar" diyen Genel Sekreter vekili Hakan Yekbaþ'ýn Rektör Yardýmcýlýðýna terfi ettirilmesi üzerine boþalan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Genel Sekreterliðine Öðretim Üyesi  Kadir Özköse vekil olarak atanmýþtýr.

Genel Sekreter Vekili Kadir Özköse atanmasý üzerine Rektör Alim Yýldýz, Rektör Yardýmcýsý Ünal Kýlýç ile birlikte Üniversite üst yönetiminde yer alan Ýlahiyatçý Öðretim Üyesi sayýsý 3 oldu.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!
Burak
akraba yardýmý islamýn emridir.
Muhakkak ki Allah, adaleti, ihsaný ve akrabaya yardým etmeyi emrediyor. Ama cebinde verecen,devletin cebinden deðil iyi anlayýn.
Sivaslý
Yazýk oldu Sivasýma
Yine ayný yanlýþ seçimler ile kadro oluþturuluyor. “Yaptýklarý yapacaklarýnýn teminatýdýr.” Hepsi koltuk ve para derdinde...Þimdilerde dedikodu diz boyudur “Alim hoca kime görev verdi kime vermedi.” diye. Aralarýnda Ak partili görünen iki yüzlüler var ; yönetim kadrosunda görev verilsin diye... Alim hoca çok ferasetli olmasý gerek ama hala ayný hatalara düþüyor maalesef...
mülayim
Sana bir Akýl Alim
sayýn acar rektör yeni yönetici olarak veterinerlik fakültesine yeni aldýðýn sivas tapu müdürünün damadýna bir görev ver. geometrik mühendisliðindeki arkadaþlar aldýrana kadar baya sýktýlar cevre müh. bünyamin beye sor iyi bilir.
...
....
Çok fazla bilimsel alanda ve Üniversite için emeði geçmiþ bir kiþi! Ýdari kadrodan seçilseydi daha çok emeði dokunurdu Üniversiteye.


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
sanalbasin.com üyesidir
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.