Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Erdoğan: Fahiş fiyatların
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Enflasyonun yol açtığı zorlukları biliyoruz. Raf
TransAnatolia Heyecanı Sivas
Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük ve zorlu yarışlarından b
Sivas'ta 2021-2022 Eğitim-Ö
2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı Lüt
Uluslararası kuruluştan fla
Uluslararası Finans Enstitüsü (IIF), Merkez Bankası'nın beklenen faiz indir
Saparbekuly'tan Eken'e ziyaret
Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçisi Abzal Saparbekuly ve beraberindeki heyet,
Vali Ayhan, Saðanak Yaðýþtan Olumsuz Etkilenen Gölova’da Ýncelemelerde Bulundu

Vali Ayhan, Saðanak Yaðýþtan Olumsuz Etkilenen Gölova’da Ýncelemelerde Bulundu

  Bu haber 02 Temmuz 2020, Persembe 01:19:31 eklenmitir.
Vali Ayhan, Saðanak Yaðýþtan Olumsuz Etkilenen Gölova’da Ýncelemelerde Bulundu Sivas'ýn Gölova ilçesinde dün akþam saatlerinde baþlayan saðanak yaðýþ hayatý olumsuz etkilemiþ cadde ve sokaklarda sel yaþanmýþtý. Sel sularýnýn kaldýrým ve parke taþlarýný yerinden söktüðü, park halindeki bazý araçlarýn hasar gördüðü ve tarým arazilerinin de zarar gördüðü ilçede incelemelerde bulunan Sivas Valisi Salih Ayhan, ilçe kaymakam vekili Tayfun Deli den bilgi aldý.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ýlçe halkýna geçmiþ olsun dileklerini ileten Vali Ayhan, “Dün þiddetli bir yaðýþ sebebiyle ilçemizde bir hasar oluþtu. Hamdolsun can kaybý yok ancak maddi hasarýn yaþandýðý bölgelerimiz var. Rabbim, daha büyük doðal afetlerden bizleri korusun. Sarýlamayacak bir yaramýz yok. Afet ve Acil Durum Ýl Müdürlüðümüz ile Devlet Su Ýþleri Bölge Müdürlüðümüz ilçede çalýþma yapacaklar” dedi.

Ýlçe halkýnýn kýsa sürede yaralarýnýn sarýlacaðýný vurgulayan Vali Salih Ayhan, su akslarýna, vadilere konut ve yerleþim alaný kurma ve bu tür alanlarýn imara açýlmasý konusuna dikkat edilmesi gerektiðinin bir kez daha görüldüðünü söyledi. Acil olarak ilçedeki tahribatý gidereceklerini, alt yapýyý iyileþtirecek çalýþmalar yapacaklarýný anlatan Vali Ayhan, “Afet ve Acil Durum Ýl Müdürlüðümüzün yapacaðý çalýþmalar ve ilçede selin neden olduðu zarar hakkýnda Çevre ve Þehircilik Bakanýmýz Murat Kurum’a da bilgi verdim. Süreci ilk saatlerden itibaren takip ediyoruz. Özel idaremizin ekipleri de burada çalýþma yapýp yaralarýn sarýlmasýna destek olacaklar. Birlik ve beraberlik içerisinde bu badireyi aþacaðýz. Bir vali olarak da bu iþin üzerinde hassasiyetle duruyorum, takipteyiz. Milletvekillerimizle de yoðun bir þekilde görüþmemiz oldu. Kendileri de buradaki sorunu giderecek þekilde Ankara'dan destek olacaklarýný söyledi. Gölova halkýmýza tekrardan geçmiþ olsun dileklerimi iletiyor, Rabbim daha büyük afet ve felaketlerden bizleri korusun diyorum.” diye konuþtu.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.