Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Betboo yeni adresi
Uzmandan salgına karşı yeni ön
Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Ruşen Aksu, mevsim değişikliği birlikte artan koro
Türkiye'deki korkunç tabloyu a
Türkiye, salgında bir süredir izlediği “hasta sayısını açıklama” politikasından
Türkiye'nin güncel koronavirüs
Sağlık Bakanlığı, 27 Kasım gününe ilişkin koronavirüs verilerini paylaştı. Son 2
81 il valiliğine yeni koronavi
İçişleri Bakanlığı 81 il Valiliğine “Geniş Katılımlı Etkinliklerin Ertelenmesi”
Erdoğan'dan Koronavirüs tedbir
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, pandemiye ilişkin açıkl
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ AMELİYATHANESİNDE CORONA VİRÜS SKANDALI!

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ AMELİYATHANESİNDE CORONA VİRÜS SKANDALI!

  Bu haber 29 Haziran 2020, Pazartesi 01:05:29 eklenmiştir.
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ AMELİYATHANESİNDE CORONA VİRÜS SKANDALI! Edinilen bilgilere göre, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde 1 doktor 3 sağlık teknikerinin toplam 4 hastane çalışanın Covid 19 hastalığına yakalandıkları ve testlerinin pozitif çıktığı şuanda pandemi hastanesi olan Sivas Numune hastanesinde tedavi altına alındıkları öğrenildi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Edinilen bilgilere göre, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde 1 doktor 3 sağlık teknikerinin toplam 4 hastane çalışanın Covid 19 hastalığına yakalandıkları ve testlerinin pozitif çıktığı şuanda pandemi hastanesi olan Sivas Numune hastanesinde tedavi altına alındıkları  öğrenildi.

Covid 19 hastalığına yakalanan isimleri gazetemiz tarafından saklı tutulan 1 hastane çalışanının 27 Haziran’da 16-08 çalışırken gece 1 de evine yollandığı, diğer çalışan 28 Haziranda 08-16 çalışırken hastanenin önünden ambulans tarafından alındığı ve 3. çalışanın ise 28 Haziran 16-08 çalışırken Covid 19 testinin pozitif olduğu gerekçesi ile hastanenin önünden ambulans ile numune hastanesine götürüldükleri öğrenildi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Ortopedi Servisinde kıdemli asistan doktor olan ve Covid 19 hastalığına yakalanan tedavi altına alınan 4. kişinin ise bu süreçte hastalığa yakalanan ilk kişi olduğu bilgisine ulaşılırken, Üniversite hastanesi ameliyathanesinin ve  ilgili birimlerin şuana kadar karantinaya alınmaması ve hala ameliyat almaya devam ettikleri yönünde bilgilerin ulaşmasına anlam verilemiyor.

Görülüyor ki, Üniversite hastanesi yönetiminin anında kriz masası bile oluşturamaz halde!.  

Basiretsiz yöneticilerin, krize anında müdahale etmemeleri normal karşılanırken, hastane çalışanlarının birer birer hastalığa yakalanmaları, bir anlamda dökülmeleri Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve hastanesinin ne kadar liyakatsiz, basiretsiz yöneticiler tarafından yönetildiğinin göstergesidir yorumları yapılmaya devam ediyor.ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Kerem
Yayınla
Hastane kapatılsın demek ilkokul seviyesinde yapılan bir yorumdur bu süreçte hasta sirkülasyonunun olduğu bir yerde covid olması gayet normal... başbakanlar covid olmuş rektör niye görevden alınsın
Erol
Kötülemekle olmaz.
Yorumları okudum herkes acıyan yerinden dem vurmuş. Hepimiz Türk hepimiz dürüst hepimiz inancliyiz fakat herkes kendi çıkarı için herkese kuyu kazar oldu. Yorum yazan arkadaşlar toprağın üstünde yazdiginin altında hesabını verirsin.
Adalet
Adalet
Hastane sıkıntılı adamı olan at kosturuyor adamı olmayan napsın sürünüyor yalaka olmak lazım sekreterlerden sorumlularda degismeli hastane yonetimi bu kisileri değişmeli adaletsizlik diz boyu iğrenç şeyler kimin eli kimin cebinde belli degil
Ahmet
Aptalca
Okuduğum yorumlar da yok rektör alınsın yok hastane kapatılsın yok yıkılsın. Siz ne kadar Çamurcu kisilersiniz. İngiltere başbakanı bile covid 19 oldu. Sizin yazdikalriniza bakın. Biraz mantıklı olun lütfen.
hatice
Üniversite liyakatsiz kişilerden tezelden kurtulmalıdır
Ulusal bir Pandemi mücadelesinde gerekli tedbiri alamayan ve şehir için çok hayati bir soruna sebep olan Liyakatsiz kişilerden tezelden kurtulmalıdır Hastane ve Üniversite.
OSMAN
.
Abi, kardeş, dayı, amca, yeğen, bizim oğlan, okuldan arkadaş, cemaatten dost, cemiyette tanıdık, partili, bizim sendikalı krıterleri ile kurumsal olmaktan çıkarılan koskoca bir üçüncü basamak hastane, yönetimsel problemler yüzünden her türlü problemde acziyet yaşıyor.
Vali Salih Ayhan acil kurulu toplamalı
Çok acil derhal hemen
Valiye böyle bir üniversite yönetimi ile çalışmak hiç yakışmıyor. belediye başkanı da güzel işler yapıyor ama rektörün durumu ortada hiç yakışmıyor Vali Sivasta Cumhurbaşkanının yetkisine sahip değil mi alın alın Çok acil derhal hemen.
Yetki Valide değil mi?
El at Vali bey
Sağlık bakanlığı ildeki tüm yetkiyi Valiye vermedi mi? Verdi. Üniversite hastanesine el koy kapat Vali bey bu senin inisiyatifinde. Köy, apartman karantinaya alınıyor ise emrinizle halk sağlığı adına kapatacaksınız.
iyi tamamda bu ne ayak?
Tv tv gezen ünlü pandemi kurulu üyesi nerede?
Tv tv gezen çaka satan ünlü pandemi kurulu üyesi nerede? Bu da rektör adayı değil mi? Sen dekan değilmisin kardeşim bu işte çetin olamayan zor rektör olur ha kağıt üzerinde olursun kul gibi
ne ayak bunlar
sizden bir dok olmaz
Başhekim yardımcısı zekeriyanın ve aynı zamanda rektör adayı olan hayatinin bölümü değil mi bu ortopedi senmi rektör olacaksın hayatı? susmuş izliyorsun!
REKTÖR DERHAL ALINMALI
Korona yayılmış üniversite DİKKAT
ÜNİVERSİTE HASTANESİ KARANTİNAYA ALINMALI SAĞLIK MÜDÜRÜNÜ, SAĞLIK BAKANINI GÖREVE DAVET EDİYORUM.
46 yıllık üniversitenin durumu
Basiretsiz rektör ve yönetimi
Bu rektörü ve yöneticilerini niye Cumhurbaşkanımız görmüyor? Bunlar şimdiye kadar niye görevden alınmadı? Daha ne kadar izleyeceğiz bu yaşananları?


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.