Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Betboo yeni adresi
Uzmandan salgına karşı yeni ön
Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Ruşen Aksu, mevsim değişikliği birlikte artan koro
Türkiye'deki korkunç tabloyu a
Türkiye, salgında bir süredir izlediği “hasta sayısını açıklama” politikasından
Türkiye'nin güncel koronavirüs
Sağlık Bakanlığı, 27 Kasım gününe ilişkin koronavirüs verilerini paylaştı. Son 2
81 il valiliğine yeni koronavi
İçişleri Bakanlığı 81 il Valiliğine “Geniş Katılımlı Etkinliklerin Ertelenmesi”
Erdoğan'dan Koronavirüs tedbir
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, pandemiye ilişkin açıkl
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ ARTIK DAHA GENİŞ KİTLELERE ULAŞMAKTADIR….

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ ARTIK DAHA GENİŞ KİTLELERE ULAŞMAKTADIR….

  Bu haber 19 MAYIS 2020, SALI 22:56:57 eklenmiştir.
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ ARTIK DAHA GENİŞ KİTLELERE ULAŞMAKTADIR…. Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Uzm. Oğuz DEMİRKAYA’nın Sivas ve Ülke gündeminde büyük beğeni toplayan, yankı yaratan “DAHA FAZLA ŞEHRE, İNSANA VE ÜNİVERSİTEYE KIYMAYIN!” başlıklı yazısı Hard Copy (Basılı) olarak 19 Mayıs 2020 bugünkü Sivas Memleket Gazetesinde yayınlanmıştır.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Uzm. Oğuz DEMİRKAYA’nın Sivas ve Ülke gündeminde büyük beğeni  toplayan, yankı yaratan DAHA FAZLA ŞEHRE, İNSANA VE ÜNİVERSİTEYE KIYMAYIN!” başlıklı yazısı Hard Copy (Basılı) olarak 19 Mayıs 2020 bugünkü Sivas Memleket Gazetesinde yayınlanmıştır.

Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Uzm. Oğuz DEMİRKAYA’nın bu vb. yazıları,  gazetemiz üniversite haberlerinin önümüzdeki süreçte daha geniş kitlelere ulaşabilmesi, ülke genelinde yaşayan tüm Sivaslılara, bürokrasiye ulaştırmak, Sivasta olandan bitenden kamuoyunun daha ayrıntılı haberdar olabilmesi adına büyük ve kapsamlı bir çalışma başlatılmıştır.ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
SCU HABER
UZAKTAN EĞİTİM REZALETİ
Bir süredir gazetenizde çıkan CÜ haberlerinin hepsi doğru, eksiği var fazlası yok ne yazık ki.. Pandemi sürecinde uzaktan eğitimde neler olduğuna da lütfen dikkat çekin, kamuoyu bunları bilmeli.. Uzaktan eğitim panelleri yapıldı, TEAM diye programlar yüklendi ama hocaların çooook büyük bir kısmı asla ders falan yapmadı buralarda, hatta haftalık not bile yüklemeyle uğraşmadılar.Bu durumu kontrol etmenin imkanı ve alt yapısı da kurulmadı zaten kimse bunu kontrol derdinde değil.. Öğrenciler sosyal medyadan sınavlarla ilgili itirazda bulundu ama uzaktan eğitim adı altında bomboş geçen dönemle ilgili sessiz çığlıklarını kimse duymadı.Geleceğin hemşirelerini eğiten fakültede bile bu süreçte eğitim yapılmadı, mezun olan gençler bilgisiz ve yeteneksiz bir meslek hayatnda bizlerden birilerine yaptıkları yanlış iğne vb ile insan hayatları kararacak. Rektör yanındaki sözde çok bilmiş kafa kopararak cihad yaptıklarını idda eden ekibi ile pandemi sürecini öğrencilere daha zor hale getirdi. Ayrıca hocalara çatır çatır ek ders felan aldı ders yapan emek veren de aldı, memleketine dönüp iş güç yapmayan ders yapmayan not yüüklemeyen de aldı para hak mı bu adalet mi. Öğrenciler mağdur yönetim cebinde paralarla mutlu hak mı adalet mi?? Ayrıca yakında çıkacak yeni bir öğretim elemanı ve üyesi alım ilanı da gider ayak dost ahbap yandaşı doldurmak için türlü katakulle ve hilelerle alt yapısı hazırlanıyor. Norm dışı kadrolar mı dersin boş bölümler yerine yeterince hocası olan bölümlere kendi adamları için ilanlar mı dersin.. rezilliğin her türlüsü var maşallahhh.. Yakında bununla ilgili de bir mail yazacağım size... Bunları haber yapmanız ve gündeme getirmeniz bu sivasın geleceği için şart..


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.