Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Sivas Esnaf veSanatkarlar Kred
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Mesut Dursu
Whatsapp geri adım attı... Fla
Kullanıcılara getirilen veri paylaşma zorunluluğu tartışmaları üzerine, mesajlaş
Davutoğlu'dan 'Özdağ'a saldırı
"Ülkedeki olumlu, olumsuz her gelişmenin sorumlusu birinci dereceden Cumhurbaşka
Gelecek Partisi Genel Başkan Y
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a evinin önünde silahlı ve
Kılıçdaroğlu'ndan yeni aşı açı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın daveti üz
CUMHURBAŞKANI GÖRSÜN, SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 4 YIL GERİDEN YÖNETİLDİĞİNİ RESMEN KABUL ETTİ!

CUMHURBAŞKANI GÖRSÜN, SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 4 YIL GERİDEN YÖNETİLDİĞİNİ RESMEN KABUL ETTİ!

  Bu haber 02 MAYIS 2020, Cumartesi 04:38:32 eklenmiştir.
CUMHURBAŞKANI GÖRSÜN, SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 4 YIL GERİDEN YÖNETİLDİĞİNİ RESMEN KABUL ETTİ! 1 Mayıs 2020 tarihinde “REKTÖR PROF.DR. ALİM YILDIZ MİDE BULANDIRMAYA DEVAM EDİYOR!” başlıklı haberimizde Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde 30 Nisan tarihinde açıklanan Öğretim Görevliği ve Araştırma Görevliği alımı için Ön değerlendirme sonuç listesindeki tüm isimler yıldızlanarak yani gizlenerek ilan edildiğini duyurmuştuk.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

1 Mayıs 2020 tarihinde “REKTÖR PROF.DR. ALİM YILDIZ MİDE BULANDIRMAYA DEVAM EDİYOR!” başlıklı haberimizde Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde 30 Nisan tarihinde açıklanan Öğretim Görevliği ve Araştırma Görevliği alımı için Ön değerlendirme sonuç listesindeki tüm isimler yıldızlanarak yani gizlenerek ilan edildiğini duyurmuştuk.


Büyük ses getiren haberimiz sonrası, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Yönetimi alelacele bu ön değerlendirme duyurusunun altına  "6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği kişisel veriler yıldızlanarak ilan edilmiştir" ifadesi düştüğü görülmüştür.


Rektör Prof.Dr. Alim Yıldız yönetimindeki Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Devleti, Hukuku, şeffaflığı yok sayan birçok uygulama ile tarihe geçtiği vurgulanırken, 4 yıldır uygulanmayan bu son bahanesi de bardağı taşıran son damla oldu.

2016 yılında çıkan 6698 sayılı Kanunu bahane göstererek uygulama ile gülünç duruma düşen üniversite yönetimi Sivas’ı, yurt genelinde yaşayan Sivaslıları, siyasi iktidarı ve özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı mutlaka yeni arayışlara, düşüncelere sürüklemeye devam ediyordur!

Ayrıca kamuoyunun diline düşen, alay konusu olan Rektör ve yönetimi, “Sivas Cumhuriyet Üniversitesinin 4 yıl geriden yönetildiğini bir anlamda resmen kabul etmiş oldu bu onun somut belgesidir Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan görsün” denildi. 

İŞTE O KANUN:

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2016/04/20160407-8.pdfETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Mehmet Akif
Bu kadro seçilmesin
Bu 4 yıl içinde üniversitede işin ehli olmayan bir çok kişiye görev verilmiş onlarda görevlerini layıkı ile yerine getirmemiştir.Kardeşine ,yeğenine vs. kadro vermişlerdir.Bunlar araştırılmalıdır.Makam ve mevkilerini kullanarak her şeyi kendi kafalarınca yöneten bu yönetim umarım gider. Kimsenin ahı kimse de kalmaz .Hepsi bunu bilen o yönde yetişmiş kadronun bu kadar adaletsiz olmaları gerçekten çok şaşırtıcı.Bunları bizzat gözümle gördüm yaşadım umarım bu gidişata dur denir.
türk oğlu türk
hastane
annemi c.ü hastanesi taksi ile acile götürdüm yüreyerek girdi kendisi hiç bir sıkıntısı da yoktu sırt ağrısı ile götürdüm ekg çektiler kalp krizi geçiriyor dendi tamam dedik ilaç vereceğiz dediler çok güçlü kan sulandırıcı kağıda da imza attırdılar attık imzayı ilacı verdiler 10 dakika sonra hayatını kaybetti dediler bu kadar basitmi ölüm anlamadım kalp krizi geçiren birisi başkadı ile konuşurmu yürüyebilirmi
İ.h.t.d
Sivas
Sivas unuversite hastanesi hemotoloji bolumu ordaki hastara moral vermek yere resmen azar yeniyo bu virusu bahane edip doktorlar hasta geliyo diye onune geleni azarliyo rezalet ve hic ilgi yo
Ya Ahiret olmasa
UTANMAZSAN DİLEDİĞİNİ YAP
UTAMMAZSAN DİLEDİĞİNİ YAP hadisini yanlis anlamis olmalılar. açıkogretim fakultesi diplomali Alper Duran in anlamamış olması belki belki anlaşılabilirde.ilahiyatçı rektor Alim Yıldız ve yardımcısı nasıl anlamaz pes dogrusu.Allah a havale ediyoruz.Zalimler için yaşasın CEHENNEM .
YILDIZLI ALİM
Aymazlık
Isim soyisim nezamandan beri kişisel veri oldu. Tc kimlik numarasini aciklamasini isteyen yok.o halde universitedeki hocalarin isimlerinide gizlesinler. Milleti aptal yerine koyuyorlar. Aptal kim. Hırsız kim.haksız kim.hukuksuz kim herkes biliyor.
Nereden alıyorlar bu eskiyaligi
İlginç
Cumhurbaşkanına onca şikayet gitmiyor mu? İnsanın gözünün ışığı olsa gerekeni yapar alır bu rektörü ve yönetimini görevden
Yeni bir uygulama başlatmış
Çığırından çıkmışlar bir gün rektör ettiğini bulur
İlk defa böyle on değerlendirme sonucuna rastladım Allah belalarını versin. Umarım müracaat edenler şikayet eder Yök olacak kuruma
.
.
İki yıllık bölüm mezunuyken akrabası Zafer Yıldız'a İşletme bölümünden yüksek lisans ve doktora yollarını açıp Eğitim Fakültesine Öğretim Üyesi yapan Rektör Alim Yıldız bu defa yine defalarca yaptığı gibi haksız bir uygulamaya ve bir ilke daha imza attı.
ÖMER
DOĞAN
Onu oraya kim atadı kimi kime şikayet ediyorsunuz baştaki neyki bu ne olsun
.
.
TC kimlik numarasını zaten vermiyorlardı. Adını ise açık bir şekilde yazmaları gerek. Yangından mal kaçırıyorlar. Şark kurnazlığı. Nasıl bir cemiyet mikropluğu ya.


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.