Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Betboo yeni adresi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Puti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in ge
Bir müjde de Mansur Yavaş'dan.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş daha önce çalışan annelere sözü
Hatay'daki yangın etkisini art
Hatay'daki çıkan orman yangını rüzgarın da etkisiyle tekrar şiddetlendi. Bakan P
TORKU’dan Kandil mesajı
Torku kandil vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
TTB'den Sağlık Bakanlığı'nın k
Koronavirüs salgını nedeniyle sağlık çalışanlarının istifalarının kabul edilmeye
DEMİRKAYA: “ALİM YILDIZ VE YÖNETİMİ BANA VE AİLEME CORONA VİRÜS BULAŞTIRMAYA MI ÇALIŞIYOR?”

DEMİRKAYA: “ALİM YILDIZ VE YÖNETİMİ BANA VE AİLEME CORONA VİRÜS BULAŞTIRMAYA MI ÇALIŞIYOR?”

  Bu haber 24 Mart 2020, SALI 21:19:11 eklenmiştir.
DEMİRKAYA: “ALİM YILDIZ VE YÖNETİMİ BANA VE AİLEME CORONA VİRÜS BULAŞTIRMAYA MI ÇALIŞIYOR?” Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü ve yönetimi peşinin düşmanlık geliştirdikleri kişilere, gazetecilere ve ailelerine hız kesmeden zarar vermeyi hedeflemeye devam ediyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Yönetimi tarafından gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Uzm. Oğuz Demirkaya’ya Yaklaşık 4 yıl önce hukuksuz olarak açılan ve cezasızlık,  beraat ile sonuçlanan davalar ısıtılıp ısıtıp gündeme getirmeye devam ediyor.

Demirkaya editörlerimize yaptığı açıklamada; "Rektör Alim Yıldız ve yönetimi cezasızlık,  beraat ile sonuçlanan davaları ısıtılıp ısıtıp gündeme getirmeye devam ediyor.  Rektör anlaşılıyor ki,  bana ve aileme öyle büyük bir kin ve öfke duyuyor ki Covid 19 virüsü bulaştırmak için üstün çaba sarf ediyor. Tüm Üniversite personeli, rektör ve yönetimi ile sıkıntı içerisinde olan bertaraf edilemeyen herkes tehdit altında herkes lütfen dikkatli olsun bunlardan her şey beklenir.

Görüldüğü ve bilindiği üzere, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız Ziraat işlerinde gayretli çalışmaları, küreği elinden düşürmemesi, hatta bu konuda solucan gübresi üretme başarısı tescili rektör ve a takımından bilimsel yaklaşımlar beklemek olanaksız bir durumdur.  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi böyle bir rektörü ve yönetimini hak etmiyor. Tüm kamuoyu bilsin ve öğrensin ki, benim kamu görevime Rektör Alim Yıldız ve yönetimi son vermemiştir. Tüm mağdur gazeteciler gibi ben de hukuksuz bir karar sonucu basın suçu ile karşı karşıya kaldım ve 23 yıllık kamu görevim sonlandırıldı ve cezasını yattım yargı süreci halen devam ediyor. Anlaşılıyor ki, rektör ve evaneleri geri döneceğime kanaat getirmiş olacak ki, önümü kesmek için hazırlık yapıyor. Rektör ve evaneleri  4 ay sonra olmayacaklarını kabul etmek bir türlü istemiyor, ama tüm üniversite personeli ve kamuoyu artık kesin bilsin ki toprak kazma, kürek konusunda becerikli rektör ve evaneleri Abbas yolcu” dedi.


 
 

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNE

Hafik Kamer Örnek Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünün 23.03.2020 tarih ve E-3864 sayılı yazısı tarafıma 24.03.2020 tarihinde ulaşmıştır.

Bilindiği üzere, 06.05.2018 tarihi itibariyle Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile ilişiğim kalmamıştır.

Yani anılan tarihten itibaren ne sizin nede Sivas Cumhuriyet Üniversitesinin ne amiriyim, memuru hiç değilim.

Türkiye Corona virüs salgını ile uğraşırken, bertaraf etmek için üstün çabalar sarf ederken sizlerin bu gibi farklı uğraşlar içerisinde olmanız anlaşılır gibi değil!

Yaklaşık 4 yıl sonra bu günlerde konunun tekrar tarafınızdan gündem taşınması acaba bu resmi yazı ile tarafıma ve aile fertlerime yönelik bir art niyetin, belki bu yazı ile birlikte bana ve aile fertlerime bulaştırmak üzere Covid 19 virüsü gönderilmiş olmasın! Türkiye’de tüm kurumlar, birimler teyakkuza geçerken, önlemler alırken tüm adli yargılamaları vs durdurulurken sizler beni ve ailemi hastalık tehdidi ile karşı karşıya bırakıyorsunuz. Bu anlamda bir olumsuzluk olursa sorumlusu sizlersiniz. Konuyla ilgili yüce devletimizin yetkili birimleri bilgilendirilecektir.

Sizden her şey beklenir!

Hakan Demiröz sizin bu anlamda birkaç gün önce bazı yönetim kurulu üyelerini imzasını almak için üstün çaba ve gayret sarf ettiğiniz kulağıma gelmektedir. Biliyorum.

Tarafıma gönderdiğiniz yazıda sorulan soruların cevabı ekte sunduğum ve beraat ile sonuçlanan mahkeme kararında görüleceği üzere cevaplanmış ve bir ceza gerektirmediği resmen hükme bağlanmıştır. Önlem kapsamında cevabımı dijital olarak mail olarak gönderiyorum. 24.03.2020

Gereğini bilginize rica ederim.

                                                                 Uzm. Oğuz DEMİRKAYAETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Allah belanı versin rektör ve ekibi
Beddua ediyorum yasak mı suç mu?
Rwktör Allah sizin her türlü belanızı versin üniversitede yaşattığın mağduriyetler yetmedi şimdi virismü bulaştırmaya çalışıyorsun Allah sana ve senden olana bulaştırır inşallah bu pisliği inleye inleye böğüre böğüre geberirsiniz.
Az kaldı az sabır
Bu rektör kesin gidici
Bu rektörün tekrar atanmasdı söz konusu olursa AKP Sivasta 2 milletvekili yeni dönemde çıkartır çıkartamaz kendileri bilir korona davasına dikkatli olun gerçekten bunlar yapar bunlardan her şey beklenir ama unutma rektör efendi son gülen iyi güler o da biz olascağız
BOŞA KAZMA DEMEMİŞLER
KAZMALAR KAZMAYI İYİ TUTAR
bU REKTÖRÜN BİRDE ELİME DİRGENİ VERMEK GEREKİYOR O EKSİK BENDE ELİNE HORTUMU VEREYİM GÖRÜNTÜ TAMAMLANSIN SULASIN DURDUN CAN SUYU OLSUN
Bu rektör gerçekten köylü
Küreği nasıl tutuyor görmüyormusunuz
Kürwği resmen sevgi ile tutuyor bunlar insanlıktan bilimsellikten uzak bu rektör terkek atanırda herkes kaçmasını küreğini eline alsın tarım bitmiş ye tarimi hep birlikte kalkındıralım bu rektörde tarım bakanı olursa sivas kalkınır
Doğru
Dikkatli oılun
bu rektör köylü yaptıkları sadece belediyecilik ve kazma kürek işleri bu çarıklı kölülerden herşey beklenir dikkatli olun gerçekten


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.