Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
BUNLAR ÜNİVERSİTEYE GERİ DÖNEC
Kurumlar Arası Geçici Görevlendirme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Y
4 partiden ortak İdlib bildiri
AKP, CHP, MHP ve İYİ Parti ortak bildiri yayımlayarak İdlib'de düzenlenen saldır
İdlib'de bir saldırı daha...
Milli Savunma Bakanlığı, İdlib'de rejim unsurları tarafından düzenlenen topçu sa
Bulgaristan, Türkiye sınırına
Bulgaristan Savunma Bakanı, "yasa dışı sığınmacı akınını durdurmak" için Türkiye
Kremlin: Türk askerlerin tamam
"Çok sayıdaki talebimize rağmen Türk tarafı, orada Türk askerlerinin bulunduğunu
REKTÖR ALİM YILDIZ’IN OLASI İKİNCİ DÖNEMİNİ SAĞLIK YOK ETTİ!...

REKTÖR ALİM YILDIZ’IN OLASI İKİNCİ DÖNEMİNİ SAĞLIK YOK ETTİ!...

  Bu haber 15 Ocak 2020, Carsamba 04:33:45 eklenmiştir.
REKTÖR ALİM YILDIZ’IN OLASI İKİNCİ DÖNEMİNİ SAĞLIK  YOK ETTİ!... Sivaslılar, göreve geldiği günden bu yana “KAPI, BACA, YOL, GÖL VE ÇEŞME YAPARAK” adeta belediyecilik yapan Rektör YILDIZ´ın istifa etmesi gerektiğini dile getirken, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Alim Yıldız´ın da bu duyarlı davranışı şimdiye kadar gösteremediği yorumları yapılmaya devam ediyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sivaslılar, göreve geldiği günden bu yana “KAPI, BACA, YOL, GÖL VE ÇEŞME YAPARAK” adeta belediyecilik yapan Rektör YILDIZ´ın istifa etmesi gerektiğini dile getirken, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Alim Yıldız´ın da bu duyarlı davranışı şimdiye kadar gösteremediği yorumları yapılmaya devam ediyor.

REKTÖRÜ YAKINLARIDA SİLDİ!…

Rektörün yakın akrabası olan ve yine rektörün yakın akrabası olan üniversite vakfının Genel Koordinatörü olan Mehmet Sakar’ın kardeşi olan Ümüt Sakar Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde yaşadığı hasta mağduriyeti, ihmal ve ilgisizlik nedeniyle çileden çıktı!

Sivas’ın Gemerek ilçesinde yaşayan Rektör Prof.Dr. Alim Yıldız’ın yakın akrabası, Vakıf Genel Koordinatörü Mehmet Sakar’ın kardeşi olan Ümüt Sakar sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Rektör Alim Yıldız  hakkında “İnsan böyle adaletsiz bir sonuca imza atmaya ar eder Allah’tan korkar ama bunu Allah’a iman eden ondan korkan kullar yapar” ifadelerine yer vererek Alim Yıldız’ı sert bir dil ile eleştirdi ve “bu haksızlığa susmayacağım şimdiden söyleyim paylaşımları kaldırmam için araya hatır koymaya çalışanın anasını avradını s…..” ifadelerinde bulundu.

Ekte görüleceği üzere, Ümüt Sakar sosyal medya üzerinde yaşadığı hasta mağduriyeti ile ilgili bilgiler paylaşırken, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğüne verdiği şikayet dilekçesini ve sonucu kamuoyuna açık hesabında paylaştı.

Mağdur bebeğin babası Ümüt Sakar; çocuğumun Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Çocuk acilinde ihmal ve ilgisizlik yüzünden ciğerlerinın patladığını ifade ederken, Rektör Alim Yıldız imzalı resmi yazıda görüleceği üzere, sorumlu doktorlar hakkında soruşturmanın açılmasına gerek olmadığı kanaatine varılmıştır.

Rektörün akrabası sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımın tamamında “Kader ve kazanın allahtan geldiğine iman ederim. Çocuğumun 6 ay önce ihmal ve ilgisizlik yüzünden ciğerleri patladı. Çocugumun durumuna ihmali ile sebep olan doktordan şikayetçi oldum. Şikayet dilekçesi vermeye gittiğimde yakın akrabam olan. Cumhuriyet üniversitesi rektörü Alim Yıldız sözlü olarak suçluların cezasını çekmesi gerektiğini takipçisi olacağını söyledi. Ama gelinen sürede hastanenin ve doktorlarının ihmali olmadığını bildirdiler. Alim Yıldız insan böyle adaletsiz bir sonuca imza atmaya ar eder Allah’tan korkar ama bunu Allah’a iman eden ondan korkan kullar yapar. Yapılan bu haksızlığa susmayacağım şimdiden söyleyim paylaşımları kaldırmam için arayan, hatır koymaya çalışanın anasını avradını s…..” duygu, düşüncelerine ve ifadelere yer verdi.

Sivas Kamuoyu’nda Cumhuriyet Üniversitesi’nin vitrini ve  Vatandaşa açılan kapısı,görünen yüzü konumunda bulunan Hastanesinde ard arda kaç gündür yaşanan olumsuzluklar Rektör Prof.Dr. Alim Yıldız’ın olası 2. dönem Rektörlüğünü tam anlamıyla yok ettiği, yaşanan bu ve benzeri hasta mağduriyetleri,ilgisizliği takip eden ihmaller zinciri nedeniyle artık atanmasının tekrar mümkün olmadığı,  yeni atanacak rektörün Sivas’a ve Üniversiteye hayırlı hizmetlere imza atması temennileri dile getiriliyor.ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.