Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Fahrettin Koca'dan ikinci dalg
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüste ikinci bir dalga beklemediğini açıkl
Erdoğan, 'Tütüne Hayır Günü'nd
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Eğlence mekânları ile
25 kişi daha hayatını kaybetti
Toplam ölüm sayısı 4 bin 540'a, vaka sayısı 163 bin 942'ye yükseldi
Erdoğan: Son günlerde bazı ken
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da Hadımköy Dr
Restoran, lokanta, kafelerde a
'Restoran, Lokanta, Kafe, Pastane, Börekçi, Tatlıcı ve İçerisinde Yeme-İçme Hizm
BİLGİN, BASIN BAYRAMINDA GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ...

BİLGİN, BASIN BAYRAMINDA GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ...

  Bu haber 24 Temmuz 2019, Carsamba 15:51:16 eklenmiştir.
BİLGİN, BASIN BAYRAMINDA GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ... Sivas Belediye Başkanı Av.Hilmi Bilgin, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla şehrimizdeki basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Belediye Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen programa Başkan Bilgin'in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, gazetemiz İmtiyaz Sahibi Denizalp Demirkaya, Genel Yayın Koordinatörü Uzm. Oğuz Demirkaya ve kentte görev yapan basın mensupları katıldı.

Programda konuşan Başkanımız Bilgin, doğru ve tarafsız haber alma özgürlüğünün vatandaşların en temel demokratik haklarından birisi olduğunu belirterek Sivas Belediyesi olarak basın mensuplarının her zaman yanlarında olduklarını kaydetti.
 
Bilgin: "Ben toplumu doğru bilgilendiren, her türlü manipülasyona karşı, algıya karşı, toplumun doğru, tarafsız haber alması noktasında gece gündüz demeden fedakârca görev yapan tüm basın mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum. 

 

 

 

Bizler de her zaman basınımızın yanında olduğumuzu ve olacağımızı bilmenizi istiyoruz. Basınımızın doğru, tarafsız ve toplumun doğru haberlerle bilgilendirilmesi noktasında gerekli olan alt yapının hazırlanmasında her zaman sizlerle bir olacağız, beraber olacağız. " dedi.

Basın mensuplarının halk ile idareciler arasında bir köprü vazifesi görevi gördüğünü de ifade eden başkan Bilgin: "Biz basında çalışan çok değerli kardeşlerimizin, büyüklerimizin şehre dair görüşlerinin, şehre dair yapılacak hususların bize aktarılması noktasında her zaman açığız." diye konuştu.

Bilgin sözlerine şu şekilde son verdi; "Televizyonculuk, gazetecilik işi aslında bir yanıyla kamu görevi niteliğindedir. Hem kamu hizmetlerinin topluma doğru aktarılması, hem de toplumun bu kamu hizmetlerine olan bakışının geri dönüşümü noktasında siz aracı bir rol üstleniyorsunuz. Sonuçta Belediye Başkanı da olsak, kamu kurumu da olsak toplumun önünde ve topluma hizmet eden bireyleriz. Bu noktada da doğal olarak eleştirilmeye, yön gösterilmeye, doğrunun ve yanlışın net ortaya konmasında da basının büyük bir misyonu var. Bizler her zaman şehrimiz adına sizler aracılığıyla milletimizden gelen talepleri, varsa eksiklikleri, noksanlıkları bizlere doğru ve tarafsız bir şekilde iletilmesi noktasında açığız."

 Ardından söz alan şehirdeki duayen gazetecilerden Yücel Yönal ve Sirer Doğan, tüm meslektaşlarının basın bayramını kutlayarak Başkan Bilgin'e düzenlediği program için teşekkür etti.

 

Program gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Uzm. Oğuz Demirkaya'nın kendisi tarafından yapılan  el emeği göz nuru Bakır Rölyef çalışmasını Başkan Bilgin'e hediye ettikten sonra çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.