Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
'Renkli reçete' operasyonunda
Mahkemeye sevk edilen doktor İ.H.S. ile D.Y. ve E.Ç. de adli kontrol şartıyla sa
Malatya'da gece yarısı korkuta
Malatya'da gece yarısı korkutan deprem meydana geldi.
Ameliyathane ücretlerine yüzde
Bazı özel hastaneler pandemi döneminde artan maliyetleri gerekçe göstererek, hek
Sağlık Bakanı Koca’dan kritik
Koronavirüsü salgınıyla mücadele sürerken normalleşme takviminde beş hafta gerid
Sivas'ta "Renkli reçete" opera
Sivas'ta, renkli reçeteyle alınabilen uyuşturucu içerikli ilaçları yasa dışı yol
ESKİŞEHİRDE 4 AKADEMİSYENİN ÖLÜMÜYLE SONUÇLANAN KATLİAM BENZERİ BİR OLAYIN SİVAS’TA DA YAŞANMAK ÜZERE OLDUĞU KONUŞULUYOR!

ESKİŞEHİRDE 4 AKADEMİSYENİN ÖLÜMÜYLE SONUÇLANAN KATLİAM BENZERİ BİR OLAYIN SİVAS’TA DA YAŞANMAK ÜZERE OLDUĞU KONUŞULUYOR!

  Bu haber 21 Temmuz 2019, Pazar 05:46:42 eklenmiştir.
ESKİŞEHİRDE 4 AKADEMİSYENİN ÖLÜMÜYLE SONUÇLANAN KATLİAM BENZERİ BİR OLAYIN SİVAS’TA DA YAŞANMAK ÜZERE OLDUĞU KONUŞULUYOR! Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde 18.03.2019 tarihli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığının Rektör imzalı 20301 sayılı yazısı ile memur Serkan Kündem yeni yapılan bazı tesislerin Doğalgaz (Aksa Doğalgaz) evrak işlemlerini takip etmek üzere yetkilendirilmişti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 


Adı geçen kişi sosyal medyadan bu yetkilendirmenin kendisini onore ettiğini Rektör adına görev yürüteceğini paylaşmıştı.

Rektör, rektör yardımcıları,  Genel Sekreter vekili ve Yapı işleri Daire Başkan Vekili ile fotoğrafları olan ve bu fotoğraflarda saygı ötesi duruş sergilediği belirtilen bu memur resmen sakal bırakmıştı.

 

Masada memur tabelası indirilmiş, yeni tabela takılmış şekilde video çekip yayınlayan “Ne çok yol aldık, ne çok yol kat ettik” diyen Serkan Kündem’in kendi adına mı yol aldığını, yoksa başka yol alanlarımı kastettiği anlaşılır olmaktan o günlerde uzakken durumun bu günlerde netlik kazandığı konuşuluyor.

Mart 2019 tarihinde astığı  “Konaklama İşletmeni Teknik Öğretmen” yazan tabela’nın Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında taşeron bir bayan işçinin çalıştığı büroya “Memur” (haberi tekrar hatırlamak için tıklayın) tabelası takılmasını insanların aklına getirmişti.

Ayrıca Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde “Konaklama İşletmeni Teknik Öğretmen” diye bir unvana sahip kadro ismi varmıdır? diye o tarihte merak konusu olurken bu kişinin şimdi ise daha dolgun maaş alabilmek için açılan yükselme sınavı ile memurluktan teknikerliğe terfi ettirileceği öğrenildi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Yönetimi yerel ve Ulusal basına da yansıdığı üzere, Nepotizm’i korkusuzca işlettiği, mahkeme kararlarını uygulamamakta mahir olduğu ve uygulamamak için farklı yöntemlere başvurduğu görülürken, Sivas yerelinde ve İstanbul’da yaşayan 750 bin Sivaslının en az 600 binin hangi gerekçeyle Akp iktidarının adayına oy vermediği anlaşıldığı öne sürülüyor.

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE KAYNAYAN DÜDÜKLÜ TENCERE PATLAMAK ÜZERE

Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde şeflik sınavını kazanamayan ve yeterli sınav notunu alamayan 82. sırada kalan bir memurun (Hüsamettin Karahan) sınav sonrası Yüksekokul Sekreteri olarak atanması terfi ettirilmesi gibi yaşanan bu ve benzer atamalar görevlendirmeler (haber için tıklayın) personeli ayaklandırmak üzere. 

Üniversitede liyakatinin rafa kaldırılması, hak, hukuk, adaletin yok sayılarak, yandaşlara tanınan imtiyazlı davranışların kurum içinde tansiyonu her geçen gün yükseltiyor.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde akrabalar, yandaşlar, biat, itaat edenler ödüllendiriliyor ve muhaliflerin ötekileştirilerek, sürgünler v.b. mağduriyetler yaşatılıyor olması gerekçesiyle personeller arasında gerginliğin arttırdığı ve kaynayan ve yüksek basınçça ulaşan düdüklü tencerenin patlamak üzere olduğu ifade ediliyor.

Teyide muhtaç bazı duyumlara göre ise, geçen yıl Eskişehir Gaziosman Paşa Üniversitesinde yaşanan ve 4 akademisyenin ölümüyle sonuçlanan katliam benzeri bir olayın Sivas’ta da yaşanmak üzere olduğu birçok personelin ve ailelerinin psikolojisinin bozulduğu yüksek sesle konuşuluyor.ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.