Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx
Bulut: “Uyarıyoruz bu tür
Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanı Uğur Bulut sosyal medya hesabları
Milas’ta yangın korkutan se
Muğla’nın Milas ilçesinde termik santrallere doğru ilerleyen orman yangın
Koronavirüs durdurulamıyor b
Sağlık Bakanlığı, 3 Ağustos 2021 tarihine ait son koronavirüs verilerini
Sivas İl Özel İdaresi Makin
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İstiklal Caddesi eski tapu kavşağında bulunan İ
SOGEP 4 Projeye Destek Verecek
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP)
A Milli Takým havalimanýnda saatlerce bekletildi; futbolcular tepki gösterdi

A Milli Takým havalimanýnda saatlerce bekletildi; futbolcular tepki gösterdi

  Bu haber 10 Haziran 2019, Pazartesi 02:44:51 eklenmitir.
A Milli Takým havalimanýnda saatlerce bekletildi; futbolcular tepki gösterdi Ýzlanda ile oynanacak karþýlaþma için ülkeye giden Türkiye A Milli Futbol Takýmý saatlerce ülkeye alýnmadý

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ýzlanda ile oynanacak karþýlaþma için ülkeye giden Türkiye A Milli Futbol Takýmý saatlerce ülkeye alýnmadý. Milliler Ýzlanda polisi tarafýndan didik didik arandý. Futbolcularýn çantalarý defalarca aranýrken, kafilenin uçaktan indikten sonra otobüse binmesi yaklaþýk 2 saat sürdü. Kafilede yer alan milli futbolcular bu duruma tepki gösterdi.

2020 Avrupa Þampiyonasý Elemeleri H Grubu'nda 4. maçýna Ýzlanda deplasmanýnda çýkacak olan A Milli Futbol Takýmý, karþýlaþmanýn oynanacaðý ülkeye geldi. Konya'dan özel uçakla Ýzlanda'ya gelen A Milli Futbol Takýmý kafilesine, Ýzlanda'da havalimanýnda saatlerce bekletildi. Futbolcularýn çantalarýný tekrar tekrar arayan güvenlik görevlileri, kafileyi 2 saate yakýn süre beklettikten sonra pasaporttan geçirdi.

Havalimaný çýkýþýnda açýklamada bulunan Burak Yýlmaz, çok büyük saygýsýzlýk yapýldýðýný belirterek, "3 saattir orada bekliyoruz. Herkesin çantasýný alýyorlar, kremlerini alýyorlar, tekrar tekrar kontrolden geçiriyorlar. 6.5 saat uçtuk, 3 saattir de bekliyoruz orada. Hala içeride arkadaþlarýmýz var. Þu anda çýkabilen geliyor buraya" ifadelerini kullandý. Emre Belözoðlu da açýklamalarda bulunurken, "Ülkemize kurban olsunlar. Gereðini açýklarlar. Ýçeride gereksiz bir arama yapýldý indiðimizden itibaren. Durum bu yani. Ben daha fazla bir þey söylemek istemiyorum" diye konuþtu.

Emre'ye tuvalet fýrçasý uzatýldý

Havalimanýnda muhabirlere kýsa bir açýklama yapan Emre, bu açýklamasýný yaptýðý anlarda saygýsýzlýkla karþýlaþtý. Tecrübeli futbolcu gazetecilere açýklama yaparken bir Ýzlanda taraftarý, milli futbolcuya tuvalet fýrçasý uzattý. 

Teknik Direktör Þenol Güneþ ve futbolcularýn çok sinirli olduðu gözlenirken, Teknik Direktör Þenol Güneþ, otobüste bir yetkiliyle uzun süre konuþtu. Kafile havalimanýndan çýktýktan sonra kamp yapacaðý otele hareket etti.

Öte yandan Ýzlandalý yetkililerin Arnavutluk kafilesine de ayný uygulamayý yaptýðý öðrenildi. Cumartesi günü oynanan karþýlaþma için Ýzlanda'ya gelen Arnavutluk kafilesinin de 1 saate yakýn olarak havalimanýnda bekletildiði öðrenildi.

A Milli Futbol Takýmýmýz, 11 Haziran Salý günü 21.45'te Ýzlanda ile Laugardalsvöllur Stadyumu'nda karþý karþýya gelecek.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.