Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Mansur Yavaş, Alevi kurum tems
Alevi kurum temsilcileri, CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş
Sivas'ta 3.7 büyüklüğünde depr
Manisa ve Ankara'da meydana gelen peş peşe depremlerin ardından bir deprem de Si
İş kazalarında 67 çocuk yaşamı
CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Meclis’te çocuk işçiliği için komisyon
Merkel, Türkiye'ye geliyor
Almanya Başbakanı Angela Merkel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi
Kılıçdaroğlu'ndan Bilim ve San
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kayyım kararının Türkiye'nin adaletle yöne
SEVSİNLER SİZİN GİBİ ÜNİVERSİTE HASTANESİ YÖNETİCİLERİNİ!

SEVSİNLER SİZİN GİBİ ÜNİVERSİTE HASTANESİ YÖNETİCİLERİNİ!

  Bu haber 30 MAYIS 2019, Persembe 08:46:06 eklenmiştir.
SEVSİNLER SİZİN GİBİ ÜNİVERSİTE HASTANESİ YÖNETİCİLERİNİ! 2 gün önce Sivas Cumhuriyet Üniversiteden ayrılarak Sağlık bakanlığına geçen Tıptan sorumlu Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Hilmi Ataseven’ın yerine Tıp Doktoru mezunu olmayan Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Mezunu Prof.Dr. Ahmet Alim’in Rektör Prof.Dr. Alim Yıldız tarafından atandığını bildirmiştik.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Bu skandal atamayı Sivas ve Türkiye çapındaki yaşayan Sivaslılar tüm kamuoyu diline dolarken, eleştirirken Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi yönetimi anlaşılan Rektör Prof.Dr. Alim Yıldız’ın talimatı ile günah çıkarma turlarına başladı. 
 


Yapılan skandal atamayı örtmek,  gölgelemek, unutturmak için sahne aldığı iddia edilen, boy göstermeye başlayan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Ömer Tamer Doğan ve Yönetimi bu sözde hedeflerini yerine getirmek için tam gaz yola çıktı. 
 


Bu amaca ulaşabilmek adına Üniversite öğrencilere yönelik bir hayır işinin bir İFTAR yemeğinin seçilmesinin, buna alet edilmesinin kabul edilemez olduğu ifade edilirken, kafalarda başka soru işaretlerinin doğmasına ve büyük tepkilere neden oldu.
 


Üniversitenin kurumsal sosyal medya hesaplarından “Öğrencilerimize ücretsiz ikram ettiğimiz iftar yemeğini bu akşam Tıp Fakültesi Dekanlığı, Hastanemiz Başhekimliği ve İdari Yöneticilik personelimiz karşılayarak Başhekim Prof.Dr. Ömer Tamer Doğan ile Pers. öğrencilerimizle oruçlarını açtılar” ifadelerinde bulunuldu. Başhekim Prof.Dr. Ömer Tamer Doğan yardımcıları ile katıldığı ifade edilirken, Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. İlhan Çetin’in bu sözde etkinlikte yer almadığı ve yardımcılarının katıldığı fotoğraflara yansıdı. Üniversitenin kurumsal sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımda “İdari Yöneticilik personelimiz” ifadelerine yer verilirken yapılan sosyal medya paylaşımında hukuksuzca hiçbir kamusal resmi unvana sahip olmayan, düz hemşire olan ve 2 yıldır Başhemşirelik makamını işgal eden, kısa bir süre önce başhemşirelik görevinden mahkeme kararı ile alınarak yine hukuksuz olarak hastane idari yöneticiliğe yükseltilen Hemşire Gülseren Karabey görüntülere yansıyor.
 


Başhekim Prof.Dr. Ömer Tamer Doğan ve diğer hastane yöneticilerinin yemek yediği masada hiçbir öğrencinin bulunmaması da dikkatlerden kaçmazken, diğer öğretim üyeleri kuran okunurken ellerini açarken, dua ederken görüntülenirken, Başhekim Prof.Dr. Ömer Tamer Doğan ve yardımcıları yemekleri ile uğraşıyor çorbalarına limon sıkmak ile meşgul oldukları görüntüleniyor.


 
Ayrıca iftarını açmak için gelen üniversite öğrencilerine yemek servisi yapan Üniversite hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Ömer Tamer Doğan hijyene dikkat etmeyerek bone takmadığı, Yardımcısı Prof.Dr. Zekeriya Öztemur yine hijyeni, sağlığı umursamadığı eldiven takmadan öğrencilere yemek servis ettiği görüntülere yansıdı. Bir diğer başhekim Yardımcısı olan Doç.Dr. Kasım Durmuş hijyene tam dikkat ederek hem bone hem eldiven hem de maske taktığı görüntülenerek gerçek bir doktor olduğunu gösterdi ve davranışı ile tam puan aldı.  
 
Tıp Fakültesi Dekan yardımcılarının ise birinde ne bone ne eldiven ne de maske bulunmadığı görüntülenirken, birinde ise başındaki bonesi olmadığı görüntüleniyor.
 


Hiçbir kamusal unvana sahip olmayan, düz hemşire olan ve 2 yıldır Başhemşirelik makamını işgal eden, kısa bir süre önce başhemşirelik görevinden mahkeme kararı ile alınarak yine hukuksuz olarak hastane idari yöneticiliğe yükseltilen düz hemşire Gülseren Karabey ise ne bonesi ne maskesi mevcut hatta kolunda podyumda dolaşırcasına ÇANTASI kolunda tribünlere oynadığı ve objektiflere poz verdiği
görülüyor.Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Yönetimi bundan sonra boy göstermek ve iddia edildiği üzere, skandal atamayı örtmek,  gölgelemek, unutturmak için nerede nasıl sahne alacakları merak ediliyor. 

Sayın Hastane Yöneticileri, umarız bu hijyenle bu umursamaz tutum ve kafayla hastaların tedavisini, özellikle ameliyatlara girmiyorsunuzdur? Size tavsiyemiz hastalara iyi ve hijyen bakın hastane enfeksiyonunu hastalara bulaştırmayın unutmayın ki biri sizi gözetliyor!ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Tıpçı
Ameliyatamı giriyorlar
Aferim zaten başhekimlik ve dekanlığın görevi yemek dağıtmak, ellerine sağlık....
Birde kot giymiş
Allah belanızı versin
Evet kolunda çanta podyuma çıkar gibi kot çeket bası türbanlı çantalı sadece gülüyorum ve konuşulanları bu görüntülerin doğrulamış olduğunu yaşıyorum o gün yakındır bunun hesabını birileri mutlaka verecek az kaldı..
Reisci
Bunlar oruç bile tutmuyor anlaşılan
Rektör derhal görevden alınmalı başhekimin uygulamalarından dolayı savcılığa suç duyurusunda bulunulduğunu duymuştum bu iş savcılık ile kalmamalı bunların alayı doktor olsa hemşire olsa ne yazar al birini vur ötekine ununmazlar sıkılmazlar sizi.
Önemli bir haber
Devletim yetkilileri nerede?
Algı oluşturup sahneye çıkanlar birde yaptıklarını belgeliyorlar ne utanç verici bir durum vatandaş çantasını bile bırakamıyor ne kadar gülünç, komik bir görüntü Allah bunları islah etsin
Karadenizli
Bunlarda görevden alınmalı
Giresun üniversitesi rektörü gibi Sivasın rektörüde görevden alınmalı eğer reis istanbulu istiyor binal için oy istiyor ise rektör Alim Yıldızın istifasını istemeli yoksa kendi bilir durum ortada anketler ortada


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.