Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Öğrenci andı’nı kaldıran değiş
Danıştay, okullarda okutulan öğrenci andını kaldıran yönetmelik hükmünü iptal et
CHP'li Ulaş Karasu: Sivas Demi
Sivas Demir Çelik Fabrikasında çalışan işçilerin mağduriyetlerinin giderilmesi v
Beyaz eşyada daralma yüzde 37'
TÜRKBESD Başkanı Güler, finansal piyasalardaki dalgalanmanın etkisiyle iç pazard
Akşener'den Erdoğan'a 'Erken e
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "38 yaşında emekli mi olunur?" şeklindeki sözlerine cev
1600 hakim savcı alımı için il
Adalet Bakanlığı, 1600 hakim ve savcı adayı almak için ilana çıktı.
CHP Sivas İl Başkanı istifa etti...

CHP Sivas İl Başkanı istifa etti...

  Bu haber 02 Agustos 2018, Persembe 20:23:22 eklenmiştir.
CHP Sivas İl Başkanı istifa etti... CHP Sivas önceki il Başkanı Ulaş Karasu’nun Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimininde milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etmesinin ardından CHP Sivas İl Başkanlığına atanan Yılmaz Coşkun, bugün sosyal medya hesabından istifasını duyurdu.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Coşkun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, “Değerli dostlarım 1990 yılından bugüne kadar kendi ailem bildiğim Cumhuriyet Halk Partisinde çeşitli görevlerde bulundum. Son 5 dönemdir de sayın Bülent Renda DENİZ beyle başlayan Sayın Cahit KORKUT beyle devam eden ve bugün Milletvekilimiz olan Sevgili kardeşim Ulaş KARASU ile birlikte il yönetiminde il yönetim kurulu üyesi, il sekreteri, il başkan vekili ve son olarakta üye bile olmanın onur olduğu Cumhuriyet Halk Partisinde Sivas il Başkanlığı görevine layık görüldüm. Bu da benim için ayrı bir şeref ve onurdur. Bugün bu görevlerde bulunmamda destek olan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Bugüne kadar hep örgüt terbiyesi ve ekip anlayışı ile siyaset yaptım. Bu süreçte tabiiki hatalarım eksiklerim kırgınlıklarımız olmuştur bundan dolayı şahsim adına kırgınlık yaşadıklarım insanlardan özür diliyorum. Görev yaptığım zaman içerisinde hiçbir zaman şahsi menfaat ve çıkarlarım için çalışmadım. Hep partimin bayrağının daha yükselmesi için elimden geldiği ve gücümün yettiği kadar mücadele ettim.

Değerli dostlarım, ailevi ve sağlık sorunları nedeniyle görevimi tam anlamıyla yerine getiremeyeceğim kanaatine varmam nedeniyle bugün itibariyle Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı ve il yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Yalnız şunu da özellikle belirtmek isterim ki bu istifam ile ilgili olarak ne kurultay sürecinde yaşananlar ne de gerek milletvekilimiz gerekse yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ile yaşanan herhangi bir olumsuzluk gibi bir bağlantı kurulmaması rica ederim. Tekrar bu süreçte birlikte görev yaptığım milletvekillerimiz Sayın Malik Ejder Özdemir, Sayın Ali Akyıldız, değerli dostum Sayın Ulaş Karasu başta olmak üzere, il başkanlarim Sayın Bülent Renda Deniz, Sayın Cahit Korkut beye, il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, il disiplin kurulu üyesi arkadaşlarıma, Belde başkanlarıma, ilçe başkanlarıma, belediye başkanlarıma, belediye meclis üyesi arkadaşlarıma, İl Genel meclisi üyesi arkadaşlarıma, örgüt çalışanı kardeşlerime, Tüm partili dostlarima teşekkür ediyorum. Sevgili dostlarım Hep beraber güçlü olduk. Bugünden sonra artık ben yönetim kadrolarında olmayacağım. Ama bilin ki her zaman örgütümün yanında olacağım. Hepinize bana verdiğiniz destek ve güven için, tekrar teşekkür ediyorum. Yarın, hepimiz için yeni bir gün… Hava şartları ne olursa olsun, yürümeye devam… Yolunuz, yolumuz hep açık olsun… Sevgiyle kalın…” ifadelerini kullandı.ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.