Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Sivas’ta Zehirlenme Şüphesi
Sivas'ta 488 kişi zehirlenme şüphesi ile hastaneye akın etti.
VEREN: “ŞUANDA ÜNİVERSİTELERDE
Beyaz TV'de dün Özel olarak yayınlanan “15 Temmuz Destanı” adlı programa konuk o
Sivas'ta 15 Temmuz Demokrasi v
Sivas'ta "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında yapılan anma prog
Şehitlerimiz Sivas'ta Dualarla
Vali Davut Gül, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinli
BU GÖRÜNTÜ SİVAS’A, ÜNİVERSİTE
Akademik, idari ve işçi yaklaşık 5 bin çalışanı olan Sivas Cumhuriyet Üniversite
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ'NDE KÖTÜ MUAMELE!

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ'NDE KÖTÜ MUAMELE!

  Bu haber 05 Temmuz 2018, Persembe 23:44:37 eklenmistir.
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ'NDE KÖTÜ MUAMELE! www.sikayetvar.com sitesine “Şaheste” rumuzlu kişinin yaptığı şikâyet ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde dün 05.07.2018 tarihinde saat 13:40’de Kötü Muamele gördüğünü, azarlandığını ve kovulduğunu iddia etti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

www.sikayetvar.com sitesine “Şaheste” rumuzlu kişinin yaptığı şikâyet ile  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde dün 05.07.2018 tarihinde saat 13:40’de Kötü Muamele gördüğünü, azarlandığını ve parasıyla bir anlamda rezil olduğunu, kovulduğunu iddia etti.

“Şaheste” rumuzlu şikâyetçinin  www.sikayetvar.com adlı siteye yaptığı şikayeti yorumsuz olarak kamuoyunun bilgisine sunarız.


İŞTE SİTEYE YAPILAN O ŞİKÂYET

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Kötü Muamele! 5.07.2018 13:40 saatinde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi endokrinoloji bölümüne gittim. Bu bölümün 1,5 yıldır takipli hastasıyım ve her ay düzenli olarak tahlil yaptırarak kontrole gidiyorum. Bugün tahlil için barkod almaya gittiğimde sekreterin yıllık izinde olduğunu ve yerine bakan başka bir sekreter bulunduğunu gördüm. Kendisinden tahlil için barkod istedim, veremeyeceğini iletti g** hoca burada mı diye sordum bilmiyorum dedi ,bende her ay kan verdiğimi ve şu an bu işlemi yapmam gerektiğini ve tarafıma neden üslubunu bozarak yanıt erdiğini sordum vermek zorunda değilim git nereye şikayet ediyorsan et diye yanıt verdi. Başhekimliğe çıktım ve orada sorunlu bir kişiye durumu anlattım. Kendisi sekreteri arayarak uyardı ve bana yardımcı olmasını söyledi. Tekrar sekreter yanına gittim ve kendisi kayıt açarak tahlil onayı için N**adında ki doktora yönlendirdi. Doktorun yanına girdiğimde doktor direk bana sekreterle tartışan sen misin diye sordu evet diyerek durumu anlattım. Doğru söylemiş mecbur değil barkod vermek için senin şikayet etmen yanlış, ben görevimi yapıyorum ve sadece kendi hastalarıma yardımcı olacağım sana yardımcı olmayacağım diyerek odadan çıkardı. Tekrar başhekimliğe çıktım ve durumu ilettim. Sorunlu kişi ile endokrin bölümüne indik. Orada bulunan gözlüklü, kilolu doktor yanındaki beyefendi odadan çıkarak" defolup gitsin nerede muayene oluyorsa olsun" diyerek güvenlik diye bağırmaya başladı. Hastaya bu şekilde davranılmasını çok yanlış buluyorum. Özel muayenede o ara ödeyerek azarlanıyoruz ve kötü muamele görüyoruz. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Kamuoyu bu konuda müdahalede yetersiz kalan yönetimden açıklama bekliyor!

www.sikayetvar.com sitesi "Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi" adıyla detaylı bir şekilde tarandığında; birçok olumsuzluğun, memnuniyetsizliğin, hastalara karşı kaba ve saygısız davranışın varlığı gözden kaçmamaktadır.

Konuyla ilgili bazı diğer şikayetleri okumak için tıklayın: 

https://www.sikayetvar.com/cumhuriyet-universitesi-tip-fakultesi-hastanesiETÄ°KETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SOZ SIZDE!
..;
Haklı
Üniversite ve diğer hastanelerin tümünde ( Bu durum Üni hastanesinde hat safhada) doktorlar ve sekreterleri ( Hastaneyi Yöneten Kişiler sekreterler hakkındaki hasta haklarına birimine sekreter ile ilgili yılda kaç şikayet gelmiş bakabilirler) doktorları ( ilgisiz ) sekreterleri herkese ( Deyim; köyden gelmiş mehmet ağa edasıyla ) davranan nezaketten bi haber, taşeron kadrosunu alması sebebiyle mi bilinmez, arkalarında bir güç hissetmekteler. Yönetimler her çalışanın başına bir polis dikemez .Lakin bu tip şikayetlerin çokluğu o konuda ( Personelin ve doktorların hastaya davranışları konusunda ) tedbir alma eğitim verme ve en sonunda sözleşmesini fesh etme yoluna itmelidir.. Bir atasözü “ Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir” sözü yönetimler için düstur olmalıdır


Adiniz :
Baslik :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.