Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Tamer Tuna: Mücadelemiz Üst Se
Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, evimizde Fenerbahçe ile golsüz
Demir Grup Sivasspor 0-0 Fener
Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile karşılaşan Demir Grup Sivasspor'umuz rakib
MHP’li vekil Andımız’ı eleştir
Andımızın okullarda yeniden okutulmasına yönelik Danıştay kararına AKP’den gelen
İş Bankası’ndan sonra Şişe Cam
Cumhurbaşkanı Erdoğan, iki günlük Moldova gezisi dönüşünde gündeme dair açıklama
Ara Güler’e veda
Usta foto muhabiri Ara Güler için Galatasaray Meydanı'nda tören düzenlendi.
KAYMAKAM EŞİNİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ YAPTILAR

KAYMAKAM EŞİNİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ YAPTILAR

  Bu haber 17 Nisan 2018, SALI 22:23:57 eklenmiştir.
KAYMAKAM EŞİNİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ YAPTILAR Sivas İmranlı ilçe Kaymakamı Mehmet Sayın’ın eşi Özlem Sayın 6. sıradan 65 puan ile Cumhuriyet Üniversitesine Öğretim Görevlisi oldu.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gazetemize ulaşan bilgilere göre, Cumhuriyet Üniversitesinin 29.03.2018 tarihli son ilanı ile yapılan sınavda Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon bölümü için yapılan ve 22 adayın yarıştı sınavda 20 adayın Yüksek Lisans ve Doktorası olan adaylar elenerek 6. sıradan ön değerlendirmeye giren ve sınavda 65 puan alan İmranlı ilçe Kaymakamı Mehmet Sayın’ın eşi Özlem Sayın başarılı olarak öğretim görevlisi oldu.

 

Buraya kadar her şey normal gözüküyor.

Ancak;

İmranlı Kaymakamı Mehmet Sayın’ın Zara ilçesine görevlendirileceği bilgisi doğru mu?

Öğretim Görevlisi olan Özlem Sayın’ın 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 13/b maddesi ile Zara’ya Mahalli İdareler Bölümüne görevlendirileceği doğru mu?

Yavaş ilerleyen Hızlı Tren Projesini hızlandıramayan AKP Milletvekili Habib Soluk’un üniversiteden Rektör danışmanı Dr. Öğretim üyesi Enis Baha Biçer’in işbirliği vasıtası ile bu hızlı adam yerleştirme operasyonun başarı ile sonuçlandırıldığı öne sürülüyor.

Eğer tüm bu iddialar doğru ise;

İnsan sormadan edemiyor.

Sizin anlayışınızda

Hz. Ömer adaleti bu mu?ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
LANET OLSUN
LANET Kİ LANET OLSUN
Bugün öğrendim ki. İşKur tarafından geçici adı altında alınan personellere taşeron kadro statüsüne alınıp kadro verilmiş. (daha işe gireli 1 bilemediniz 2 ay olmuşken hem de) bizim gibi senelerini üniversitede heba eden insanlar da işlerinden edildi. Allah hepsinin belasını versin inşallah...
İSMİ LAZIM DEĞİL
YAZIKLAR OLSUN HEPSİNE
bunlara bu ortamı sunanlara yazıklar olsun en başta. köpeksiz köyde değneksiz dolaşmak tam olarak bu işte. Rektör efendi kendi hısım akrabasını doldurup senelerce o üniversiteye emek veren insanların işlerine son verirse. onun yandaşları ve onun zihniyetine sahip diğerleri de aynı haltı çoook kolay yaparlar işte böyle. Sözde sivasa hizmet eden millet vekilleri de (hangi milletin vekileri belli değil) tek amaçları kendi isimlerini bir yerlere vermekten öteye geçmedikleri için. tek bildikleri habib soluk bilmem nesi, ismet yılmaz bilmem nesi yapmak olduğu için hizmet kelimesinin anlamından bihaber oldukları için bütün bunlar. Allah sonumuzu hayır etsin, Allah tez zamanda bunlar gibi düşünen herkesi bildiği gibi yapsın. Artık millete zarar veremesinler....
HAKKI HAKTAN
Her Dönem Aynı
Solcular gelir aynı haltı yer, Allah Kuran bilenler gelir aynı yanlışı yapar. Sürekli ezilen hakkı yenen çalışan ve hakedenlerin olur ister sağcısı olsun ister solcusu olsun. ADALET diye bağıranlara destekçi olan züppeler müd.yrd olunca eleştirdiklerinden farklı davranmazar. Yani hep aynı yanlış, güç ellerine geçince hep aynı hikaye. Yukarıda biri fATİH ERKIRELKLİ den bahsetmiş tek omu sanki o okula bakın yarısı aynı şekilde girmiş. orgnik tarıma bakın 2-3 kişi hariç aynı, aynı ertan değilmi inşaata aldırdığı Bora ÖZ'ün jürisine girip bizzat aldığı. düşünün inşaata hoca alınıyor ama dairenin alanını bilmiyor ama yazılı sınavda katlı integral çözüyor daha vahimi jüride bölüm başkanı Ayhan Bey alınmıyor neden sizce?? Arslan Kaplan ın doktorasını bitireli yıllar oldu kadrosu çıkmaz ama yeni doktora mezunları çoktan atandı. Diğer taraftan 4 tane yrd doç ceza olrak yüksek okula sürülüyor. YAZIK. ALLAH RIZASI İÇİN HAKKIN YANINDA OLUN.
HAKKI HAKTAN
BIKTIK ARTIK
LİYAKAT...LİYAKAT...LİYAKAT. TORPİLE SON. KAYIRMAYA SON. EŞ-DOST-AHBAP-ÇAVUŞ İLİŞKİSİNE SON.
Öğrencisiz Bölüme HOCA Alma
FATİH ERKIRELLİ

Sıkı durun öğrencisi olmayan sivas meslek yüksek okulu maden bölümüne 4 hoca olmasına ragmen yani mevcut hocaların dersi olmamasına ragmen Vuralında oğlu burada 4 defa sınav açılan kişi. Yine bizim esnaf ve tüccar zihniyetli Ertan BUYRUK ile İbrahim ACAR iyi bir aile cocuğu olan fakat kafası çalışmayan FATİH ERKIRELLİ el altından şak diye hoca yapmazlarmı. Durum anlaşılmasın diye bizim Fatih apar topar askere gidiyor iyimi. Düşüne biliyormusunuz ihtiyaç varsa bu arkadaş neden askere gidiyor. yoksa neden aldılar.. Asıl sorun şu bu arkadaş girdiği seçmeli derslerde ders yapmıyor başka hocaların verdiği ödevleri öğrencilere veriyor hocalık vasfı olmayan ancak ders verilen bu arkadaşı lütfen ders vermeyin Ertan efendi şimdi bu arkadaş için yüksek lisans ve doktora yaması için harıl harıl çalışıyor. Bu durum devam ederse 10bin civarında mail buna benzer hocaların durumlarını aleme bildirecek haberiniz olsun..


Çelik Bilek
Yurdışı yorumu
Faruk Kocacık döneminde eşrafın çocukları ilçe Myo ‘larına alınıyordu, Alim Yıldız ve ekibi bu felsefeyi geliştirdi; artık hem eşraf çocukları (Gürüne alınan) hem de bürokrat eşleri alınıyor. Haydi Millet tüm olumsuzlukların hesabını 24 Haziranda soralım. Akp’ye oy vermeyelim.
Hayati Doğrucu
İlginç ötesi
Bu nasıl bir sınavdır ki, sınava giren ve ALES puanı ile lisans notu hanımefendiden yüksek olan kişiler başarısız olmuşlar, bahsi geçen hanımefendi tek başına hepsini geçmiş. Helal olsun. Devam edin göstere göstere yapın. Korkunuz yok nasıl olsa. OHAL rektörüyüm diyip geziyorsunuz....


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.