ankara escort
Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
BBP: Kararımız HDP’nin kazanma
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ağrı, Batman, Bingöl,
Bahçeli’den Kocamaz yorumu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin’de başvurusu süresi dolduğu için başvur
C.Ü. ÖĞRENCİLERİ FIRAT YILMAZ
Cumhuriyet Üniversitesi'nde (C.Ü.) eğitim gören öğrenciler, Ege Üniversitesi'nde
Tanzimde büyük skandal! Bedava
CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, tanzim satışlar için bedava verilen 36 bin
TCDD Genel Müdürü görevden alı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nda görevden alma süreci devam ediyor. TCDD İşlet
ÜNİVERSİTEDE YAŞATILAN HER TÜRLÜ MAĞDURİYET DEVAM EDİYOR!

ÜNİVERSİTEDE YAŞATILAN HER TÜRLÜ MAĞDURİYET DEVAM EDİYOR!

  Bu haber 09 Mart 2018, Cuma 04:35:22 eklenmiştir.
ÜNİVERSİTEDE YAŞATILAN HER TÜRLÜ MAĞDURİYET DEVAM EDİYOR! Geçtiğimiz yıl yapmış olduğumuz duyuruda, Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde ve bağlı ilçe okullarında yer alan tüm internet hatları üzerinden www.egemengazetesi.com ‘a girişi engellediğine dikkat çekmiştik.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu konuya dair gazetemiz imtiyaz sahibi savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

Ancak, Cumhuriyet Üniversitesi personelinden o günlerde edinilen bilgiye göre,  önemli bir husus dikkatten kaçmamıştı.

Teyit ettiğimiz bilgilere göre, Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı idam ipiyle tehdit eden ve şuan hapiste olan FETÖ'nün sol yüzü Gökçe Fırat'ın dergisi Turksolu.com.tr’ye üniversiteden internet sitesine girmek mümkün... Herhangi bir yasak bulunmuyor.

Bireyin Anayasal hakkı olan iletişim, haber alma özgürlüğü v.b. Cumhuriyet Üniversitesi yönetimi tarafından engellendiği somut olarak ortadadır.

“Toplumun, kamuoyunun hızlı, doğru, tarafsız haber alma hakkını temin etmek demokratik ülkelerin en belirgin göstergesidir. Medya kuruluşlarının herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan, ülkemizin her bir köşesinde, dünyanın dört bir tarafında olup biteni insanımıza ulaştırmasını sağlamak demokrasinin de gereğidir” diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sözleri Cumhuriyet Üniversite Yönetimi tarafından anlaşılıyor ki dikkate alınmamaktadır.

Mahkeme kararlarını bile uygulamayan personelini mağdur etmeye hız kesmeden devam eden Cumhuriyet Üniversitesi yönetimi hakkındaki şikâyetler sendikacıları bile yıldırdığı öğrenildi.

Sendikacılar abartısız günlük 40-50 çalışanın kendilerine başvuruda bulunduğu ve çalışanlarının muzdarip olduğu konun başında Genel Sekreter Vekili Hakan Yekbaş’ın uygulamaları olduğu bildiriliyor.

Gazetemiz haberlerinden ve okuyucu yorumlarından üst düzey rahatsız olduğu anlaşılan ve gazetemizin erişimini engellettiren Genel Sekreter vekili Hakan Yekbaş çalışanların anayasal hakkı olan iletişim, haber alma özgürlüğünü kısıtlayan Cumhuriyet Üniversitesi üst yönetiminin kendilerine bu erişimi açtıkları ve Egemen’i takip ettikleri anlaşılmaktadır.

Gazeteniz Google Analytic verilerine göre, günlük yaklaşık 34 kişi, kullanıcı Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ağı ile www.egemengazetesi.com’a erişim sağlandığı ve her oturumda ortalama 3 dakika 49 saniye kaldıkları görülmektedir.

Genel sekreter vekili Hakan Yekbaş’ın gazetemizin Cumhuriyet Üniversitesinde ve bağlı ilçe okullarında yer alan tüm internet hatları üzerinden erişimini engellettirmesi Egemen’in izlenme oranı o günlerde 2 kat artmıştı. Bugün ise okuma oranı tamamen tavan yapmıştır.

Şimdi soralım;

Yekbaş sözde bilim adamısın! Yasak olan şeyleri yapmanın dayanılmaz çekiciliği, yasakların ilgiyi artırdığını bilmiyormusun?

Sen hiç psikoloji dersi aldın veya verdin mi?

Yapma! denilen şeyi daha fazla daha fazla yapma eğilimi ortaya çıkardığını bilemiyormusun?

İnsanoğlunun, gençlerin kötü alışkanlıkları bile merak edip sonunda kullanmaya başladıkları bir şekilde ailelerinden kendini üstün görmeleri, sonrasında da başkaldırmalarını hiç duymadınmı?

Gerçek bilim insanları  “İnat davranışı çocuğun duygusal gelişiminin bir sonucudur” der bilirmisin?

Ferdi Tayfur dinleyenlere sorulan ortak bir soru var bilirmisin?

Nedir o soru ? “Küçükken inşaata topun mu kaçtı“ diye.

Bill Gates E3 fuarında Natal tanıtımı için, gelen topları karşılamakla ilgili bir video koymuş. Demek ki küçükken inşaata topu kaçmış gibi değerlendirmeler yapılırken, şimdi dışavurum olarak bu tarz bir hareketle kendini tatmin ediyor gibi yorumlar yapılıyor bunu biliyormuydun?

Bir maç tezahüratı vardır bilirmisin? İntikam almaya, oyuncuları karşı takımı parçalamaya iten bir söylemdir.

Nedir o ? “Göze göz dişe diş kana kan intikam intikam”

Son olarak ortaya soralım;

Hiçbir engelleme, girişim, art niyetli tutum, davranışlar, uygulanan mobbingler, itibarsızlaştırma çabaları, yaşatılan mağduriyetler, zulümler benzer girişimler ne bizi ne bizim gibi düşünenleri doğru yol bildiği yoldan döndürebilir bunun aksini bilen düşünenlere halt yemek düşer! bilirmisiniz?

Kur'an zalimlere karşı mücadele etmeyi, yeri gelince de savaşmayı meşrû, hatta olmazsa olmaz görüyor. Aslında, yeryüzündeki savaşların, fitnelerin, karışıklıkların asıl sebebi zâlimlerin zulümleridir. Onlara karşı insan onuru taşıyan herkesin mücadele etmesi gerekir (4/Nisâ, 75). bilirmiydiniz?ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!

Sözde yöneticilik iste...
Sayin egemen gazetesi bgn 1 yayin ilgimi cekti sözde hastane yöneticileri Kadinlar gununu kutluyrlar cicek dagitiyr ahmet yilmaz ve ekibi sitelerinde fotograflari ilgimi cekti tmm kadinlar gununu kutluyrlar eyw.resimlerde hep hastanedeki hemsireler intornler sekreterler var simdi sizlere soruyrm sayin okurlar kadin heryerde kadindir bastacidir vede kadin heryerde EŞİTTİR.neden yönetici sifatiyla gezenler 1 temizlik personeli veya 1 güvenlik personeliyle resmi konmuyr.Acaba KLASLARIMI sarsiliyr.buyrun iste 1 adaletsizlikte burdan.Ayiptir ya .gerci 13 guvenlikcinin ekmegiyle ve gelecegiyle oynayanlardn 1 sey beklenmemeli ama vicdan birazda olsa sizlamaz mi.sayin egemen gazetesi yukardada yazmislar 13 guvenlik gorevlisini de haber yaparmisiniz ben vicdanen rahat etmiyrm SAYGILARIMI SUNUYORUM .

Haksızlik
1.5 sene once isten cikartilan özel guvenlikcilerin sucu gunahi neydi acaba lutfen bu koniyada degilin sayin egemen gazetesi yazik gunah deil mi o insanlara Allah hicmi sormaz hesabini insanlarin ekmegiyle oynamak bu kadar kolay olmamali
.
.
bazı yorumlarda bazı bit yavruları erkekseniz gerçek adınızla yorum yazın falan diyorlar. siz torpil yaptığınızı,akraba saltanatı kurduğunuzu,sizin gibi düşünmeyenlere zulüm yaptığınızı erkekçe kabul edin söz bizlerde adımızı soyadımızı yazarak yorum yaparız. sizi gidi şark kurnazı bit yavruları
Demek yakınımız diye aç mı kalsınlar diyorsun
Sen lime lime olasın inşAllah
Allah senin bin türlü belanı versin kendi sülaleni doldurmak için bizi ekmeğimizden ettin Boyunun bostan arkı, kellen meydan top ola. gün görüp devran sürmeyesen. Alllaaah bin belanı versin inşAllllah!!!
Hasan
Üniversite yönetimi defolun gidin artık
Egemen süpersin yüreğine kalemine sağlık.Bu aşağılık sahtekarların ettikleri yanlarına kalmıcak yaptıkları zalimliklerin zulumlerin elbet bir gün cezasını çekecekler.
Sanat ruhlu kötü adam
H
Hakan yekbas bey kin, nefret, intikam dolu bir edebiyat ve sanat adamıdır. Hem sanat ruhlu hemde kötü kalpli biri olmayı basarması takdir edilmeli!!
Türk
Tüm üniversite konuşuyor
üniversite bu yazıyı konuşuyor yazıyı sağa sola gösterim derken şarjım bitti eve geldim bir yorum yazayım dedim büyüksün egemen çok konuşturdun ve güldürdün bizi bugün!!!!!
Etme bulma dünyası
Kimsenin eli armut TOP-lamıyor
Gülmekte yazamıyorum bile Allah af etsin.Güldürdünüz beni Allah sizi de güldürsün.Sadece merak ettim bu yazıyı yazan, fikir sahibinin eser sahibinin mesleği nedir.Tam bir şaheser.
Fitilci
Birinin fıs olduğunun göstergesi nedir?
Ne mangalı kardeşim onu anlayamadım ama araştıracağım birinin fis olduğu kasadan belli olur bende siz adanan hoca müracaat edin gerçi üniversitede onun müridi var hemde hastanede şimdi gizlenmiştir ama bilen eskiler biliyor ama en yetkin metot fitildir unutmayın sabah sabah günaha erdik yine cuma birde
işe geldim telefonum susmadı
herkes arıyor egemeni okudunmu diye
Egemen okunmazmı kardeşim dedim bana mesajda geliyor siz bolca yorum attın dedim susmayın pısmayın dedim yok dediler herkes ayakta dediler eyvallah dedim dötüyle inatlaşan altına eder adamı herşeye çevrilirler maymunun olur it olur eşek olur oğlan olur sonunda birde alman çekirdeğin tadına bakar çitleye çitleye doyamaz.
Sevici
Okurken bu kadar eylenmiyorum
Top ve topun sahibi belli topu nereye ne zaman kimin kaçırdığını da ufak bir test ile anlaşılır mangal havası geldi testten geçmek isteyen bize başvuruda bulunabilir itina ile mangal testinde geçiririm yanımda bir uzman doktorda bulundurulur ona da palpasyon ve ışıklı gözlem yaptırılır daha çok gülerim......
Can dost
O yüreğini bilen biliyor
Nerden buluyon nerden aklına geliyor bu anlamda sizin elinize su döken tanımıyorum görmedim. İşaretini isteğini herzaman 4 gözle bekliyorum elim ayağım titriyor. Bir çilingir sofrası kuralım zamanı geldi hele bir iyileş aeo
Güldüm
Ömrünüz uzun olsun zafer yakındır
Sabah sabah güldürdünüz beni kriz geldi resmen hanım neye gülüyorsun diye sordu bende Egemen dedim hemen bilgisayar başına koştu top kimin elinde oldu belli ama kim üstüne oturur onu bilem hahahahaha


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.