Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
REKTÖR MÜ DEREBEYİ Mİ?
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız devletin imkânlarını har vurup
Polisin düşürdüğü tabanca, kar
SİVAS'ta, cadde kenarındaki kar birikintisinde, içi mermi dolu şarjör ve tabanca
Yardımcı doçentlere daha uygun
Yardımcı doçentliğin kaldırılması ile ilgili düzenleme TBMM Eğitim Komisyonu'nda
CHP Merkez ilçe örgütü Uğur Mu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Merkez İlçe Başkanlığı, 'Adalet ve Demokrasi
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE ADALE
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünd
İYİ PARTİ SİVAS TEŞKİLATI KURULDU

İYİ PARTİ SİVAS TEŞKİLATI KURULDU

  Bu haber 25 KASIM 2017, Cumartesi 17:39:08 eklenmistir.
İYİ PARTİ SİVAS TEŞKİLATI KURULDU Meral Akşener tarafından kurulan İYİ Parti’nin Sivas il teşkilatı kuruldu. Basın mensuplarıyla bir araya gelen Parti İl Başkanı Avukat Taha Çaykuş, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sivas’ımızda da partimize yoğun ilgi olmuştur” dedi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bir konakta düzenlenen programa İYİ Parti İl Başkanı Taha Çaykuş ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Programda konuşan İl Başkanı Çaykuş, “Bildiğiniz üzere; genel başkanımız sayın Meral Akşener’in taktiri ile_ 08.11.2017 tarihinde Sivas kurucu il başkanı olarak yetkilendirildim. Ben etkilendirilmeden bir ay önce; binamız iyi parti gönüllüsü olan arkadaşlarımız ile birlikte kiralanmış ve tadilatı bitirilmiştir. Şu anda; Atatürk caddesi eski belediye sokak no:8 Sivas adresinde bulunan binamızda iç ve dış düzenlemelerimizi tamamlamış olmamız sebebiyle iyi parti kapılarını iyi insanlara açmıştır. Resmi kurulum işlemleri için hazırlıklarımız ve iyi insanlarla tanışmalarımız, görüşmelerimiz parti binamızda devam etmektedir. Milletimizin teveccühü ile şu anda; en uzak ilçelerimizde dahi ilçe başkanlığı yetkilendirme yapmış ve yapmaya devam etmekteyiz.” dedi.

“Partimizin en büyük özelliği resmi kurulum işleminden önce bir tabanının oluşması ve ankette %20 oy oranını aştığının tespit edilmesidir” diyen Çaykuş sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sivas’ımızda da partimize yoğun ilgi olmuştur, parti teşkilatlarımızda ve parti kurullarımızda yer almak için bizlere gelen sayısız mesaj ve talepler bizim üzerimizdeki sorumluluğu fazlasıyla artmıştır. Görevlendirmelerimizde ve teşkilatlanmamızda; hiç bir siyasi partinin devamı olmadığımız için; içinde vatan sevgisi olan tüm insanlarla istişareler yaparak kurulum işlemlerimizi yapmaktayız. Hayatında hiç bir siyasi partiye üye olan arkadaşlarımız partilerinden istifa ederek partimizi kurmuştur. Bu sebeple; partimiz, milletimiz tarafından kurulmuştur. Bizler sorumluluklarımızı da, milletimizin sorunlarını da çok iyi biliyoruz. Öncelikli hedeflerimiz; siyaseti ve medyayı kabadayı dilinden ve kavgacı bir üsluptan çıkarmaktır. Bizler; şehrimizin ve ülkemizin sorunlarını, “sorun, mevcut durum ve çözümü” ekseninde analizler yaparak çözeceğiz. Gücümüzü milletimizden aldığımız için; kimseyi ötekileştirmeden, ayrımcılık yapmadan tüm gönüllere girerek toplumun her kesiminin derdine çözüm olacağız. Sanayicimizi ve esnafımızı borç yükünden kurtarıp, üretimin artırılması derdine teşviklerde bulunacağız, asgari ücretli ve dar gelirli vatandaşlarımızı sosyal projeler ile ekonomik refaha ulaştıracağız; milli ve manevi değerlere bağlı iyi bir nesil için, iyi bir eğitim vereceğiz. Tüm çalışmalarımız milletimizin iyi bir yaşam sürmesi ve mutlu olması içindir.”

Çaykuş sözlerini “Türkiye’mizin ve Sivas’ımızın iyi olması için tüm iyi insanları gönül birliği yapmaya davet ediyorum” diyerek tamamladı.ETÄ°KETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SOZ SIZDE!


Adiniz :
Baslik :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.