Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Betboo
Dünyada 19 saniyelik korku
Bir göktaşının Almanya ve Hollanda üzerinde boyunca atmosferi sıyırıp uzay yolcu
HİLMİ ATASEVEN İSTİFA ETTİ...
Prof. Dr. Hilmi Ataseven Sağlık Bakanlığı'na bağlı Kamu Hastaneleri Genel Müdürl
CHP'li Murat Emir'den Fahretti
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Belge denilen, iddia edilen evrakla ilgili üzerin
Fahrettin Koca, 'aşı' tarihini
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından aç
Türkiye'nin son koronavirüs ta
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de koronavirüsten hayatını kaybedenlerin s
HİKAYEME ORTAK OL PROJESİ HAYATA GEÇTİ

HİKAYEME ORTAK OL PROJESİ HAYATA GEÇTİ

  Bu haber 14 Nisan 2015, SALI 02:58:09 eklenmiştir.
HİKAYEME ORTAK OL PROJESİ HAYATA GEÇTİ Marmara Forum’un, Down sendromlu çocuklar ile ele ele vererek oluşturduğu ‘Hikâyeme Ortak Ol’ adlı sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde ünlü isimler Down sendromlu miniklerle birlikte tasarladıkları tişörtleri giyip objektif karşısına geçerken, projenin tanıtım toplantısı; HİLTON BOMONTİ HOTEL'S Roof Bar'da gerçekleştirildi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Marmara Forum’un, Down sendromlu çocuklar ile ele ele vererek oluşturduğu ‘Hikâyeme Ortak Ol’ adlı sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde ünlü isimler Down sendromlu miniklerle birlikte tasarladıkları tişörtleri giyip objektif karşısına geçerken, projenin tanıtım toplantısı; HİLTON BOMONTİ HOTEL'S Roof Bar'da gerçekleştirildi. 

Özge Ulusoy'un sunumunu gerçekleştirdiği

geceye, GÜNDEM EKONOMİ DERGSİ Ekonomi Direktörü ve Uluslararası Genetik Hastalıklar ve Kromozon Bozuklukları Teşkilatı Türkiye Direktörü Dr. Birol Önderin, BALKAN ART AJANS Görsel Sanatlar Yönetmeni ve Türkiye Sosyal Sorumluluk Birilği Genel Sekreteri Gaffur Gayır Karpuzlar'ın da aralarında yer aldığı çok sayıda ünlü sima katıldı. 

Down sendromlu çocukların daha iyi yaşam koşullarına ulaşmasına yönelik hazırlanan ‘Hikâyeme Ortak Ol’ adlı sosyal sorumluluk projesine ünlü isimlerden destek yağdı. 

Down sendromlu çocukların sosyalleşmesini sağlamak ve hayatlarına artı değer katmak amacıyla düzenlenen ‘Hikâyeme Ortak Ol’ adlı sosyal sorumluluk projesine destek olan birbirinden ünlü 20 isim, miniklerle beraber tasarladıkları tişörtleri giyip objektif karşısına geçti.

Canan Ergüder ve Bengü’nün de aralarında olduğu 20 ünlünün destek verdiği projeden sağlanacak gelir, Down Sendromu Derneği’nin Kartal’da açtığı ‘Down Sendromu Akademisi’ne aktarılacak. Tişörtler, Marmara Forum’da kurulacak stantlar ve www.downturkiye. com sitesinde satılacak.

‘Hikâyeme Ortak Ol’ adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında birçok ünlü isim Down sendromlu çocuklar için tişört tasarladı. Tişörtlerin geliri ‘Down Sendromu Akademisi’ne aktarılacak.

Marmara Forum’un, Down sendromlu çocuklar ile ele ele vererek oluşturduğu ‘Hikâyeme Ortak Ol’ adlı sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde ünlü isimler Down sendromlu miniklerle birlikte tasarladıkları tişörtleri giyip objektif karşısına geçti. 30’ar adet çoğaltılarak satışa sunulacak tişörtlerin satışından elde edilecek gelir Down Sendromu Derneği’nin Kartal’da açtığı ‘Down Sendromu Akademisi’ne aktarılacak. Down sendromlu miniklerin sosyalleşmesini sağlamak ve hayatlarına + 1 değer katmayı amaçlayan projeye sanat, cemiyet, spor ve iş dünyasının sevilen isimlerinden destek yağdı. Marmara Forum’un Down sendromlu çocukların hayatlarına değer katmak için organize ettiği projenin yapımcılığını Selçuk Kaya üstlendi. Proje kapsamında Down sendromlu miniklerle birlikte özel tişörtler tasarlayan Barış Kılıç, Bengü, Sercan Badur, Canan Ergüder, Damla Sönmez, Özge Ulusoy, Özlem Yıldız, Irmak Ünal, Naz Elmas, Ayşe Tolga, Özge Uzun, Esin Övet, Emre Buga, Canan Hoşgör, Özgül Kavruk, Emel Yıldırım gibi ünlü isimler, proje kapsamında önceki gün stüdyoya girdi ve Down sendromlu miniklerle birlikte tasarladıkları tişörtleri giyip Ozan Güzelce’nin objektifinin karşısına geçti.

Tişörtler www.downturkiye.com ve Marmara Forum’da kurulacak olan özel alanda satışa çıkarılacak. 

Satışları ise 15 gün boyunca bizzat Down sendromlu çocuklar yapıyor...

Özge Ulusoy, proje ile ilgili olarak, 'Tişörtlerimi, 3 muhteşem çocuk ile tasarladım. Proje sayesinde Down sendromlu çocuklarımıza destek olmaya çalıştık. Onların bizden tek farkları dünyayı bizden daha fazla seviyor olmaları. Çocuklarımızın farkındalığını artırmaya ve sosyalleşmelerine destek olmaya çağırıyoruz' derken, Bengü ise, 'Down sendromlu çocuklarımızla beraber muhteşem tişörtler tasarladık. Hayata + 1 değer katmaya çalıştık. Çocuklarımızın sosyalleşmesi için herkese ihtiyacımız var. Onları ne kadar çok desteklersek o kadar başarılı oluruz. Farkındalığımızı artırmak için herkesi projemize ortak olmaya davet ediyoruz' dedi. Gecede, Güllerin Savaşı dizisinde, yarı engelli bir kişiliği başarıyha canlandıran ve dizinin yapmacık olmayan tek karekteri olarak nitelendirilen Sercan da, down sendromlu çocukların hemen hepsi ile ilgilenerek, büyük sempati topladı. 


BÜŞRA CANOK/BALKAN HABER AJANSIETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.